Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: [17] Pomozcie!! Zle ET... Da rade cos zrobiic?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa

    [17] Pomozcie!! Zle ET... Da rade cos zrobiic?

    Kurcze, kupilem ladne kolka, ale nie pasuja.... :( Gosc, ktory mi je sprzedal twierdzil, ze jezdzily w e32 i nie bylo problemu, u mnie jednak problem jest i to spory, bo tne gumy o ranty blotnikow... Kapcie sa 245/45/17, sprobuje jeszcze zalozyc wezsze, ale mam wrazenie, ze to niewiele pomoze, bo felga wystaje (wszystkie maja szerokosc 9 cali). Macie jakis pomysl??? Co zrobic?

  2. #2
    7ka
    Gość
    a jakie ET ?

    jesli obciera to niestety nic nie zrobisz... zawsze zapytaj na forum czy taka felga bedzie dobra otp..wtedy podpowiem ;) a teraz to musisz albo zalozyc odpowiednia opone..albo poszerzac..(mysle ze nie ma to sensu)

    jaka opona.. wiec skoro jest to 9J (nie wiem w jakim stopniu ci obciera, fotke daj) to napewno da sie opone dobrac tak aby bylo ok..

    zobacz opony o takiej samej wysokoscie (45) w 172 masz wielki wybor.. nawet i 205 znajdziesz..wiec spokojnie.. ja sadze ze 235 lub 225 bedzie ok ;) ale nie wiem jakie ET maja felgi.. :/

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    pisalem w temacie... ET 7, ale chyba cos nie zapisalo :( Wlasnie tak mysle, zeby wrzucic 225/45/17 lub 235/45/17, tylko czy ta guma wlezie na 9 cali? Fotke jak to wyglada wrzuce jutro, bo dzis nie mam aparatu.. :(
    A no i problem dotyczy tylu auta, bo przod stoi na tyle wysoko, ze nie obcieraja praktycznie wcale.... Wystaja,konkret, ale nie obcieraja. Wsadzilem sie zdaje sie sam na mine.... Zeby ET bylo za duze to bym dal dystanse, ale co zrobic, jak kolka wystaja na zewnatrz? Ech... :(

  4. #4
    7ka
    Gość
    a fakt jest w tytule a raczej pod.. et7 ;)

    powiem ci ze niespotykane ET :o :o w takim razie sadze ze bedzie problem nawet z 225/45... ale sprobuj ;) i gdybys mog zapodac fotorelacje... ja sadze ze 215/45 lub napewno 205/45 ale wtedy wewnetrzna czesc rantu bedzie uwydatniona..czyli naciagnieta bedzie opona..czyli rant bedzie bardziej narazony na roznego rodzaju niespodzianki na drodze..hm..ciekawe ciekawe.. ;) ale nie poddawaj sie ..bo napewno jesli to zrobisz to napewno auto bedzie wygladac kozacko..

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    No, wydaje mi się kolego, że bez poszerzenia błotników się nie obędzie, jeśli oczywiście będziesz chciał na nich jeżdzić... ;) Ja mam u siebie ET13 i przód mam praktycznie równo z błotnikiem, a ET7... ;( No ale pewnie kozacko wygląda co...? ;) Daj jakieś fotki.

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    205/45 to przeciez mega kula w plot jak na opone do E32- za cienka i za slaba.
    Jesli ma to miec rece i nogi i byc waskie to 215/50 R17 a zadnych wynalazkow rodem z Golfa 4 :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Zgadza sie Panowie, zalozenie jakiegos waskiego lacza bedzie mega niewypalem, poza tym zwracam uwage, ze felga to 9J... Chcialbym, zeby to sie jakos prezentowalo. :(
    Ponizej fotorelacja. Zobaczcie jak wyglada na tych kolach E32 goscia, od ktorego wizialem te kola. Foty dostalem juz po fakcie kupna. Dalej zobaczycie moja i jej przod. Tyl musialem zdjac, bo nie dalo sie jechac. Co sadzicie?

  8. #8
    7ka
    Gość
    dlatego napisalem ze zakladajac 205 bedzie to bardzo naciagniete...

    kurde na tych fotkach widac ze fegi sa mega wysuniete... :x

    zobacz 215/45 jesli to nic nie da to lipa :/ felgi pieknie wygladaja ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    mam 255 opone i felge 8,5' i to juz jest rowno opona z felga a co dopiero do 9' takie mega waskie - wogóle cięzko by byłoą ją założyć a teraz wyobraź sobie jazde w szybkim zakrecie na takim stosunkowo niskim profilu i z wystajaca felga. Felga dociążone w zakręcie będzie już targac po asfalcie przy tym tonażu samochodu że nie wspomnę już jak byś na tym zakręcie mial delikatną dziurę o co nietrudno u nas.
    Wydaje mi się najrozsądniej wymienić, sprzedać, oddać (niby miały pasować to niech sobie to teraz tamten sprzedający wsadzi).
    Pzdr
    Chester

  10. #10
    7ka
    Gość
    ja napewno probowalbym zakladac max 215... bo naprawde pieknie to auto na nich wyglada...szczegolnie z tylu

    nawet zdecydowalbym sie na poszerzenie , nie poddawaj sie efekt bedzie mega!! nikt takich nie ma..!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •