Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [e32] Witam forumowiczów i posiadaczy "7"

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e32 735iL
    Skąd
    Kraków

    [e32] Witam forumowiczów i posiadaczy "7"

    Witam, więc na początek pasuje się przedstawić, mam na imię Marek i mieszkam w małym miasteczu Krakowie :D po którym od kilku miesięcy poruszam się 735i lachssilber-metallic rok 1987 automat bez kilmy. Zakup tego modelu był niestety mało przemyślany i może dlatego dopiero teraz oficjalnie się przedstawiam chociaż na forum zaglądam od początku posiadania 7/niesamowita kopalnia wiedzy/. Decyzja zakupu spowodowana była faktem iż rozstałem się z VOLVO 760 w pelnym wyposażeniu i przesiadka na coś mniejszego jakoś nie przemawiala do mnie zbytnio więc model e32 był wprost idealny /ze względów finansowych jak również na to że e32 jest po prostu piękna/. Bawarke kupiłem w stanie delikatnie mówiąc kiepskim ; tapicerka w różnych kolorach/połowa nawet w czarnej skórze !/,licznik kasował się przy każdym przekręceniu kluczyka, centralny zamek nie działał, dach nieczynny,opony każda z innej parafi i niestety największy problem maksymalna prędkość 80 km/h. Myśle że to tyle jeżeli chodzi o problemy i czas na stan aktualny; wymienione sprężyny/połamane/ i amortyzatory plus tuleje przednie /przyczyna ograniczenia prędkości/, nowe gałki i drążek środkowy, nowe tarcze i klocki,wydech poskładany na nowo na nowych rurach/zostały oryginalne tłumiki/,wymieniony silniczek krokowy,przepływka po regeneracji, tapicerka po wymianie i regeneracji/aktualnie elektryka/,opony rozmiar 225/60r15, zmienione felgi/jedyne odstępstwo to et11 a nie et20/. Na dzień dzisiejszy zostaly tuleje tył i łączniki wachacza tył plus wymiana oleju w skrzyni i wizyta u gazownika/mała regulacja/ a i jeszcze lakiernik/kilka rys na lewym boku. Kurcze rozpisałem się :/ ,więc może kilka fotek teraz kiedy moge się nią już pochwalić .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    witam, ladnie wygląda

  3. #3
    Nie no wnętrze robi dobre wrażenie witaj wśród swoich ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  4. #4
    Witka.
    Teraz wygląda całkiem nieźle. Tylko troche ta czarna deska nie pasuje do reszty tapicerki ale w sumie to może być taki ciekawy kontraścik :)
    Plus za ładnie "ubrany" zbiornik gazu ;)
    Pozdrawiam
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Witam kolegę z małego miasteczka :D Również miałem e32 z m30b35 pod maską i gazem II generacji :P Nie myślałeś nad przejściem na sekwencję? Jeśli chcesz dłużej pojeździć tym autem myślę, że byłoby to całkiem sensowne rozwiązanie... Z tego co tu opisałeś i co widać na zdjęciach to Becia dostała od Ciebie drugą młodość :D

    Powodzenia w doprowadzaniu do ideału :)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    witka bardzo ladna 7er :)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #8

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    siemanko

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    Witam, kawał dobrej roboty wykonałeś. Ładnie wygląda ta siwa skóra ze srebrnym nadwoziem. A czarną deską się nie przejmuj, IMO tak powinno być. Nawet wiele egzemplarzy z jasnym beżem ma czarną górę deski. Jest OK.
    Pozdrawiam - Maciek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •