Haha,jutro to obgadamy :zywiec: Jestem Jarek "za". Do TM oczywiście przyjadę ale proponuję inne noclegi niż te co ostatnio. :p
Haha,jutro to obgadamy :zywiec: Jestem Jarek "za". Do TM oczywiście przyjadę ale proponuję inne noclegi niż te co ostatnio. :p
Tragiczne nie były, ale 7erSzlachta do luksusów przyzwyczajona i cerata na stołach nie przejdzie ;D
Już wiemy że Ty to nawet możesz na piasku czy kamieniu spać :707:
To może teraz dla odmiany zrobimy zimą,jak śnieg będzie. Taki fajny klimat by był posiedzieć przy kominku z grzanym piwem :D