Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [e38] PROBLEM Z ODPALANIEM

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77

    [e38] PROBLEM Z ODPALANIEM

    WITAM,MAM PROBLEM Z ODPALANIEM RANO.KRĘCEJĄ Z 5 RAZY JAK JUŻ ZAŁAPIE TO KULEJE AŻ NIE ZŁAPIE TEMPERATURY.JAK JUŻ MA 80 STOPNI TO CHODZI DOBRZE I ODPALA OD PIERWSZEGO TYKA.CO TO MOŻE BYĆ-MOŻE POMPA?

  2. #2
    7ka
    Gość
    kurde strasznie ciezko zrozumiec czy sie witasz czy pytasz o twoj problem...

    (do takich problemow sa odpowiednie dzialy a ten jest do przywitania)

    witam,i zapraszam do wklejenia paru zdjec i opisu swojego auta

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Witam, oryginalne przywitanie :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77

    pozdrawiam wszystkich

    sorki jestem świeżak i nie bardzo kumam zasady tej stronki,jestem z wrocławia mam 26 lat i uwielbiam marke bmw w szczególności e-38,pozdrawiam wszystkich i sorki za wcześniejszy farmazon

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Witasz się w nie tym dziale...jesteś z Wrocławia, a auto masz rejestrowane w Chełmie.

    A co do problemu, to możesz mieć stare kable wn lub/i stare wypalone świece które na zimno słabo iskrzą, walnięty czujnik temperatury, nieszczelny układ dopływu paliwa (łapie lewe powietrze), lub coś z wielu innych równie prostych lub poważniejszych przyczyn.
    Poże też być wina po stronie paliwa, przypchany filtr, brudne wtryskiwacze........?
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez na-piechote
    Witasz się w nie tym dziale...jesteś z Wrocławia, a auto masz rejestrowane w Chełmie.

    A co do problemu, to możesz mieć stare kable wn lub/i stare wypalone świece które na zimno słabo iskrzą, walnięty czujnik temperatury, nieszczelny układ dopływu paliwa (łapie lewe powietrze), lub coś z wielu innych równie prostych lub poważniejszych przyczyn.
    Poże też być wina po stronie paliwa, przypchany filtr, brudne wtryskiwacze........?
    Jestem z wrocka a autko mam zarejestrowame na żone dlatego mam takie blachy, a na siebie nie moge z pewnych przyczyn teraz wszystko jasne.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Czujnik temperatury... czujnik położenia wału lub rozrządu... powodów niestety może być wiele.. raczej bez podłączenia kompa odpowiedzi nie uzyskasz... a nasze podpowiedzi to jak wróżenie z fusów..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •