Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Witam

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    "Moze macie jakies pomysly jak mozna je ulepszyc do perfekcji zachowujac oryginal " - Sorry ale głośniki w drzwiach to już nie jest oryginał . Jak to wygląda w e32 ... Poza tym jak chcesz mieć dobre audio to trzeba jeszcze wygłuszenia zrobić . Głośniki przednie/tylne podpiąć pod wzmacniacz. Również planuję pokombinować z audio w mojej 7er - ale tak aby jak się wchodzi nie było widać ,że cokolwiek było zmieniane ;]
    Wisze Kuba,ze mamy podobne zdanie :)
    Kazdy ma swoj rozum i zrobi tak jak bedzie chcial ale ja tez bym czegos takiego nie zrobil :) i Oprucz ladnych kol juz nic nie trzeba ulepszac to nie jest samochod to jakiegokolwiek tuningu no chyab,ze chcesz miec zasluzone miejsce na tablicy TEDEGO w OPT :P

    Ale rob jak uwazasz : twoj samochod,twoj rozum,twoja kasa :) Tylko go nie skalecz bo szkoda

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    nie gniewaj sie kolego ale dano nie widzialem tylu bledow i tylu glupot :) zaczales wlasnie "wiejski tuning" czyt jestes na dobrej drodze do oszpecenia auta:) ori radio zamienione na takie bez ramki - same plusy z tego plyna:) bagaznika nie masz - tez same plusy:D przy drzwiach CI wisi przelacznik do otwierania szyb i moze byc ale grunt ze glosniki wstawione tez super ori:D generalnie powstaje GNIOT:) tyle ode mnie:) mysle ze ze swoimi wizjami nie pomozesz temu autku:) ave!

    PS. co nie zmenia faktu ze ma sie podobac Tobie i moje zdanie W OGOLE nie powinno CIe interesowac:P powodzenia!

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar pamfitoo
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    17
    BMW
    730 iA e32 / m5 e39
    Skąd
    leszno / rotterdam
    kubosh ... auto zostalo wygluszone matami wygluzsajacymi ... na drzwiach pokrywie bagaznika , klapie bagaznika itd :0 tylko nie opisywalem tego :) fakt masz racje glosniki w drzwiach moze nie prowadza do zrobienia auta do perfekcji :) w oryginale ale oryginalne glosniki sa troche umiezczone w dziwnych miejscach .. i nie daja dobrego efektu :) glosniki tylne na polce sa podlaczone pod wzmacniacz przednie tez ... kabel jest wyprowadzony z wzmacniacza do glosnikow jbl obok pedalow ... syki i srednio tonowe sa podlaczone do radia przez procesor dziwku :) pod siedzeniem obok akumulatora zalozylem filtry przepieciowe :) moj blad ze nie opisalem tego

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    a widzisz - uzupełnienie opisu zmienia postać rzeczy :) w sumie tak czy siak jestem ciekaw jak to gra :)

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar pamfitoo
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    17
    BMW
    730 iA e32 / m5 e39
    Skąd
    leszno / rotterdam
    ramki tez nie ma w radiu bo zdjecia byly robione w trakcie przerabiania :) raczej dziwnie jakbym majac ramki nie zalozyl jej :) przelacznik tez wisi bo drzwi nie byly do konca zlozone :) moze na zdjeciach tak to wyglada :) bo byly robione w trakcie przerobek :) wszystko jest zlozone jak nalezy :) grac gra dosc ciekawe wedlug mnie :) wiadomo efektu jak e demo car Jbl nie bedzie ... ale gra przyjemnie :)

  6. #16
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A co ze schowkiem nad nogami pasażera? Z czego to jest?

    Nie dość że butla w bagażniku to tymi przeróbkami już całkowicie go "załatwiłeś"

  7. #17
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    moim i tylko moim zdaniem zupełnie nie majacym znaczenia to tak jak kolega napisał ze powstaje gniot :( szkoda...mimo iz masz tam te wszystkie jakies procesory i bajery ale to nie wyglada...wogóle to tez nie zmienia faktu że kazdy robi jak uważa i jak lubi :) ja jak chce posłuchać dobrej głośnej muzy to mam zestaw estradowy JBL w domu bo tam akurat pracowałem w holandii :) czekamy na kolejne foty z metamorfozy,pozdro ( schowek to nie nasza rodzima "baraninka" ? ) :D

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ohoho to poleciałeś z tym drzwiami trochę - z 12 lat temu to tak się w kaszlach wierciłoSzkoda auta na takie "tjuninki" moim zdaniem...

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar pamfitoo
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    17
    BMW
    730 iA e32 / m5 e39
    Skąd
    leszno / rotterdam
    schowek nad nogami pasarzera jest inny niestety bo stary byl w strasznym stanie :) zalozylem na sztuke narazie od innej :) byle bylo :) po powrocie do polski bedzie zmieniony :) niestety nie znalazlem nigdzie w poblizu schowka w kolorze :)

    moze i macie racje polecialem troche z tymi drzwiami :) ale mi sie to podoba :) dla mnie w aucie ma dobrze grac :) fabryczne naglosnienie z przed 23 lat nie gra dobrze :) 90 porc glossnikow sa na fabycznych mejscach .. niestety wysoko tonowych nie dalo sie inaczej zamontowac .. bo nie ma na nie fabrycznych miejsc :0 glosniki w drzwiach tez zamontowalem dla lepszego efektu ... bo fabrycznie z przodu glosniki pod nogami nie graja dobrze caly dzwiek odbija sie o konsole zero akustyki .. dlatego tak to jest zrobione :) wole miec glosniki w drzwiach niz jak niektorrzy montuja wielkie glosniki w polce za tylnimi siedzeniami :) wizulnie w drzwiach lepiej wyglada :) wedlug mnie :)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-08-2012 o 19:24 Powód: Edytuj swoje posty zamiast pisać jeden pod drugim ;)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Och Stary...kupiłes fajne auto a robisz z niego naprawdę cepelię...przeciez wstyd drzwi na parkingu otworzyc z takimi głośnikami,ogarnij to jakoś bo...no po prostu tragedia.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •