Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M

    pochwal się prosze zdjęciami aut

    PS popraw też miejsce zamieszkania bo GOOGLE to zły adres :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 17-08-2012 o 22:15
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •