Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: czujnik wałka rorządu

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Inur Zobacz posta
    Czy przy zdejmowaniu nogi z gazu zawsze było szarpnięcie? U mnie tego nie ma ale występuje opóźnienie między zdjęciem nogi z gazu a zamknięciem wtryskiwaczy z tym że wydawało mi się to normalne. Natomiast uważam że auto muli poniżej 4tys i reakcja na gaz jest słaba. Dość daleko trzeba pedał wcisnąć żeby coś zaczęło się dziać. Sprawdzałeś ile ohmów ci wyskakuje na starym czujniku? Mi w sumie silnik pracuje w większości bez zarzutu ale mam wrażenie że mogłoby być lepiej.
    Zawsze miałem opóźnienie, ale zbyt długo to trwało i nie było raczej naturalne. Reakcja na gaz również w moim odczuciu była słaba. Nie sprawdzałem jeszcze ile Ohmów jest na starym. Jak będę miał chwilę to sprawdzę jutro.
    Pozdrawiam

  2. #22
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Tych czujników się nie mierzy!!!! To są czujniki halla z elektroniką w środku. Mierzenie może co najwyżej wykazać zwarcia w przewodzie samym. Po prostu albo oscyloskopem albo wymiana albo jest jeszcze jedna opcja. Wpiąć diodę led i zobaczyć czy mruga.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar hostessa
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    50
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    Mi też pokazywało na kompie błąd a okazało się ze do wymiany była pompa paliwa (objawy takie same jak w 1 poście).

Podobne wątki

  1. [silnik] czujnik wałka korbowego
    Przez adrespatryka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 08:37
  2. Brak mocy!!! Czujnik położenia wałka.
    Przez pablo_k3 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-06-2010, 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •