Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

W±tek: Co za³o¿yæ do e38 728?

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar PawelG
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    108
    BMW
    szukam 730D VFR 800FI RC46
    Sk±d
    Antwerpia BE

    Co za³o¿yæ do e38 728?

    Mam nadziejê ¿e pytanie proste:

    Z jakich elementów zmontowaæ poprawn± instalacjê Stag 300, dok³adnie chodzi mi o markê-model reduktora, wtryskiwacze, zbiornik toroidalny i wszystko inne co jest potrzebne by zadzia³a³o to optymalnie.
    Widzê po postach w innych tematach ¿e s± tutaj ludzie maj±cy wiedzê o takowych elementach wiêc proszê o poradê :)

  2. #2
    Montuj staga tak jak leci wtryskiwacze valteka 3 omy reduktor lepiej zainwestowac w cos drozszego drozszego dobre sa reduktory BRC a kasa nie tragiczna , zadnych malo markowych nie ma sensu brac

    Ja teraz sie bawie u siebie w 2,8 na stagu 300 reduktorem prinsa VSI z zapasem duzym ..

    Butla butla nie ma roznicy markowa firma butli to stako i raczej wszedzie prawie ja montuja chyba ze juz warsztat i na tym szczedzi lub po prostu nie ma danego rozmiaru

    Wielozawory do butli w zasadzie rowniez nie graja wiekszej roli ..

  3. #3
    u¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Sk±d
    Bia³ytok
    i wszystko w temacie:)

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar PawelG
    Do³±czy³
    Jul 2008
    Posty
    108
    BMW
    szukam 730D VFR 800FI RC46
    Sk±d
    Antwerpia BE
    W³a¶nie o tak± informacjê mi chodzi³o krótko i na temat serdeczne dziêki panowie :)

  5. #5
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar xsilver
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Sk±d
    .Kraków
    ja proponuje - stag 300 + np kme gold ew europegas 280 + wtryskiwacze magic jet lub planijet i koniecznie miedz fi8 oraz najlepiej elektrozawor valtek BFC 07 ( mozna go kupic w IC ) - nie daj sobie wcisnac ze 6mm wystarczy bo nie wystarczy - wystarczy dla emeryta...

    mialem valteki czerwone u siebie i powiem ze to syf - silnik pracowal na nich nierowno , niby chodzil ale nie mial takiej ikry jak na pb ... po zmianie na planijety ( 8x pojedyncze - dysze 2,5 , weyki ok 4cm ) - jest bardzo duza roznica w pracy silnika...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •