Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ blacharka] jak zdjąć klapke wlewu paliwa w bmw e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa

    [ blacharka] jak zdjąć klapke wlewu paliwa w bmw e32

    Witam chciałbym zdemontować klapke wlewu paliwa nie uszkadzając jej i plastikowego zawiasu, niebardzo wiem jak sie do tego zabrać bo zepsuc można bardzo łatwo a potem co????. Więc proszę o pomoc w tej kwestji :)

  2. #2
    Dosc latwo. Trzeba podciagnac blokadke srubokretem przy otwartej klapce i lekko odchylac calosc do przodu. Z reszta bez stresu. Ona czesto sie lamie, a nowa w ASO kosztuje 20 PLN i jest na miejscu. Dwie polamalem ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    Witam mówisz o tej płaskiej sprężynie żeby ją zdją???ok. ale potem jak te plastiki wyjąć

  4. #4
    Nie ruszaj sprezyny. Wowczas czarny plastik zrobi pyk!!! Poczekaj z godzinke - zrobie zdjecie i wrzuce.

  5. #5
    Po otwarciu klapki sprawa wyglada takhttp://forum.7er.pl/files/img_5777_355.jpg
    IMG_5777.JPG

    Pozniej trzeba uchylic zabek jak na zdjeciuhttp://forum.7er.pl/files/img_5777_355.jpg
    IMG_5777.JPG

    i delikatnie odchylic calosc do tylu. Blaszana sprezyna jest do zdjecia/zalozenia tylko jak klapka jest na zewnatrz. IMG_5777.JPG

    Powodzenia

  6. #6
    Ech troche nie wyszlo, ale moze polapiesz sie o co chodzi

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    ok właśnie sdjołem jeszcze były dwie blokadki tuż za pręcokiem zawiasu no cóż ale pękła dolna część ale jak mówisz że w ASO orginał kosztuje około 20 zł to spoko ale ostatnio jak byłem w serwisie to żarówka halogenowa 10W do tylnej lampki na słupku kosztowała 47.80zł jak mi gościu powiedział cene to mi buty spadły zażaróweczke oczadzieli z tą ceną

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •