w trakcie poszukiwań oleju i filtra do mojej e65 na allegro dowiedziałem się po rozmowie telefonicznej o tym forum.

w sumie bardzo będzie przydatne,trochę nie ogarniam bo każde jest inne ale dojdę do wszystkiego powoli.

Mianowicie od 3tyg posiadam e65 3.0 218km 04r http://zapodaj.net/3454b9ccb75a4.jpg.html

w ciągu tego okresu zrobiłem 5tys km bo akurat tak jakoś wyszło że sporo podróżowałem (z reguły rocznie pokonuje ok 20tys)

od początku mam pewien problem,może ktoś z Was się z nim spotkał,mianowicie w czasie próby gwałtownej jazdy obojętnie na jakim trybie
samochód średnio zwiększając prędkość p -+ 10km przycina się (tzn traci na chwilę chociażby kontakt z gazem po ułamku sekundy) go odzyskuje przy czym drobne szarpnięcia są odczuwalne i bardzo denerwujące ponieważ nie wiem czym to jest spowodowane. Obstawiam osobiście na skrzynię dlatego też nabyłem teraz nowy olej wraz z miską+filtrem,odmę. Wszystkie filtry już są wymienione (powietrza był tak usynowiony jak nigdy w życiu nie widziałem).
jest to jedyny mankament owego samochodu na chwilę obecną,tak to wszystko śmiga i jest idealnie.

drugą sprawą jaką mam zauważyłem iż podłączenie tu głośników innych niż są bądź jakiegoś jakiejś skrzynki dla lepszego efektu nie jest takie proste,ba na allegro nawet nie ma sprzętu takiego (dowiedziałem się że niby na światłowodach jest tutaj to wszystko podłączone) i zrobienie jakiegoś car audio aby to miało ręce i nogi może być kosztowne (obecne jest tak daremne że w megance II z 2000r seria lepiej gra...)
i wiem że prędzej czy później będę musiał to ogarnąć dlatego pytanie jest tu tego typu jakich cen muszę się spodziewać za zrobienie tego (nie wliczając głośników itp bo to zapewne nie ma znaczenia) chodzi bardziej o montaż tego.