A wiec witam mieszkam jak wiecie we wroclawiu ...

Mam na imie Paweł lat 21 moje auto to E38 728i 99r po faceliftingu ...

Jest to moje pierwsze E38 chociaz wczesniej mialem juz 4 szt BMW E30 ...

Trafilo na motor 728i i powiem wam ze jak narazie nie narzekam bo zarabiam tyle ile zarabiam aby miec na wszystko w 740 mogl bym miec problemy narazie z tankowaniem zwlaszcza ze ja dziennie robie prawie 300KM :) wiec jak na moj wiek i moje mozliwosci jest w sam raz .


A wiec jak widzieliscie kupilem ja lekko puknieta ale wcale mnie to nie zniecheca do bycia jej wlascicielem :) Juz jutro jade do serwisu po kilka plastikow potrzebnych do zderzaka i mysle ze w ciagu 2 tygodni trafi ona do blacharza a potem lakiernika . A zaraz po tym zmiana sprezyn przednich na krotsze i zmiana opon bo mi ktos wcisnal niezly bubel ale nie mialem juz co z tym zrobic ...

Tak wygladala jak ja tylko dostalem w swoje rece :



Uszkodzenia wlasciwie sa blache i moze sie wydawac czemu w ciagu 4 miesiecy nie zostalo nic zrobione , niestety jednak mialem do wymiany i naprawy wazniejsze zeczy typu mechaniczne :

tuleje wahliwe
wahacze tylnie
drazki skretne tylnie
komplet tarcz z klockami przod i tyl
zmiana skrzyni biegow
oraz wszystkie plyny i oleje

I tak o to wyglada teraz ;

To by bylo jak narazie tyle : )


Bardzo sie ciesze ze wkoncu powstaje takowe forum i sa i beda mam nadzieje takie zloty jak juz jeden doswiadczylem ze wzgledu iz na innych forach jak wiecie jest mniej ciekawie .

I oczywiscie wielkie podziekowanie dla sasiada olejus za pomoc nie jeden raz !!
JEstem twoim dluznikiem :mrgreen: