Cytat Zamieszczone przez tiger81
Trolu, wiek i zarobki człowieka który jezdzi samochodem nie są raczej ważne i nie powinny nikogo interesować, ale jeśli Cie stać na "konia" to i na "siodło" powinienłeś mieć. Jeśli tak nie jest to najwidoczniej powinienłeś sobie odpuścić taki samochód.
Teraz coś odnośnie modyfikacji które chcesz przeprowadzić.
1. Jeśli masz automat to bąda z nim problemy
2. Nie wiem czy zmiany które chcesz wprowadzić pozwolą Ci na tak duże podniesienie mocy w M50b28
Ja miałem kiedyś E39 528i robione na zamówienie przez Mk-motorsport z pierwszym i drugim pakietem silnikowym. Moc została tylko podkręcona na 230KM. Chodziło to lepiej niż zwykłe 528i ale ledwo co zamykało licznik także nie wierze że 728i jest w stanie to zrobić.
Hmmm na konia mnie stac :)
Zreszta to widac wymienilem juz tyle w tym aucie ze mechanicznie jest prawie jak z fabryki :)
A to ze maly motor i oszczedzam na paliwie ? hmm czysta i prosta sprawa potrafie dziennie robic teraz 500KM to auto zarabia na mnie i na siebie kazdy robi to co mu sie podoba i co mu pasuje mi aktualnie pasuje teraz to ..

Co do zamykania szafy wspolczuje Ci :) Mi zamyka seryjnie NEUF - posiada 728i w manualu i tez mu zamyka szafe .. A pewnie znalazlo by sie jeszcze kilka egzemplarzy .

Swoja droga wybacz tiger ale czytajac kazda twoja wypowiedz stwierdzam ze pasujesz do forum bmw-polska ... sorry

Swoja droga to chyba mniejsza z tym :)

Faktycznie tiger namowiles mnie kupie sobie nowe auto i sie pozegnam ... Mysle ze dacia logan bedzie dobra !

temat zamykam i nie bedzie zadnych wiecej dodatkow ani nic nie bede sie udzielac na temat swojego auta pozdrawiam .