Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 193

Wątek: [e38] Ja po raz drugi, Ona po raz pierwszy ;)

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ładne lampionki :)

  2. #22
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Taki dales opis na wstepie jak bys nigdy 7 nie jechał wczesniej :D wiec albo E32 tak male wrazenia robilo albo 750 robi tak duze ;)
    No niestety mimo ogólnego bardzo dobrego stanu moje E32 za dużego wrażenia nie robiło(zwłaszcza pod kątem przyspieszania) - głównie za sprawą gazu II generacji, miałem w planach wywalić mikser i założyć BLOSa, ale zostawiłem to już następnemu właścicielowi ;) A e38 750i robi ogromne wrażenie swoją drogą :)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Po kilku godzinach walki z przednimi lampami resztką sił wrzucam fotki ;) więcej wrzucę jak umyję autko i pojadę w jakiś fajny plener



    niestety przyciemnianie szkieł od długich nie wyszło mi najlepiej w związku z czym nie zamierzam ich używać ;) czy za przyciemnienie tego wewnętrznego plastiku od długich można stracić dowód? I gdzie można takie szkła kupić? :P Stare były zżółknięte, więc chciałem je troszkę przydymić, ale spotęgowało to tylko efekt barwy żółtej, więc przyciemniłem bardziej no i wygląda to troszkę źle :P



    oczywiście wbrew zapewnieniom sprzedawcy i tak wyskoczył mi "standlich prufen" :?
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    piękny efekt :D
    czekam na foty jak się prezentuje czyściutka :D
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    i właściciel mówi "chciałbym jeszcze pożyć więc troche zwolnię" - nie mogłem zrozumieć o co mu chodzi dopóki nie spojrzałem na prędkościomierz który pokazywał już grubo ponad 200...


    wiktor przepraszam ze to co napisze zaraz moze wydawac sie ze sie czepiam albo jestem niemily ale jak przeczytalem do konca post jakie opony zalozyl poprzedni wlasciciel (chory czlowiek) to wtedy leciales max 180, pozatym mozna policzyc, pozdro i sorry za bezsensowny post, ale jak zalozysz prawidlowe kola wtedy km przebiegu beda troszke wolniej leciec :D a tak powaznie to z wlasnego doswiadczenia wiem co to znaczy prawidlowy guma (a wczesniej bylo roznie) pozdrawiem i zycze miles i bezawaryjnej jazdy, ogolnie piekne auto

  6. #26
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    i właściciel mówi "chciałbym jeszcze pożyć więc troche zwolnię" - nie mogłem zrozumieć o co mu chodzi dopóki nie spojrzałem na prędkościomierz który pokazywał już grubo ponad 200...
    moze wydawac sie ze sie czepiam albo jestem niemily ale jak przeczytalem do konca post jakie opony zalozyl poprzedni wlasciciel (chory czlowiek) to wtedy leciales max 180, pozatym mozna policzyc
    spoko nie gniewam się :) jakbyś poszukał na forum to już w temacie "raport spalania" wyliczyłem sobie o ile % zawyża w tym aucie prędkościomierz (dokładnie pokazuje o 8% więcej niż auto jedzie na prawdę czyli gdy na zegarach jest 200 tak naprawdę powinno być 186). Myślę, że to nie ma różnicy czy poprzedni właściciel przewiózł mnie wtedy 230 jak pokazywał licznik czy 210 jak było na prawdę - chodzi o sam fakt, że tej prędkości w ogóle nie czułem i nie wiadomo kiedy auto jej nabrało :)

    a korzystając z okazji dodam kilka zdjęć :P

    oprócz przyciemnienia plastików wewnątrz reflektorów przyciemniłem jak widać też same ringi żeby nie rzucały się w oczy gdy są wyłączone...









    długie nie wyszły najlepiej mimo, że starałem się przyciemnić je naprawdę delikatnie...



    na przyszłość muszę przemyśleć poważnie black hella do długich i może do tego xenon, albo pominąć pół reflektora i próbować zamontować bixenon? ale to już dalsza przyszłość, póki co następna wypłata powinna zostać przeznaczona na felgi z oponami (aczkolwiek obawiam się, że nie wystarczy) - to nie daje mi spokoju...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #27
    Marta
    Gość
    Piękna ..... Gratuluję.. :) :papa:

  8. #28
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    lato się skończyło, wszyscy myślą o zimówkach ale ja psychicznie nie wytrzymałem jazdy na 16tkach z tamtymi oponami... Na kurację kojącą nerwy udałem się do dr Schnitzera ;)

    dostałem receptę na 19 cali i od razu ją zrealizowałem




    przy okazji porządnie nawoskowałem autko przed zimą







    szkoda, że za kilka tygodni będę musiał wrócić na tamte 16... ale już z odpowiednimi oponami :)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  9. #29
    No i super się prezentuje :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No ladnie wyglada na 19"! ;D

    Ps dostales moje PW w sprawie szkielek do dlugich?
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •