Witam wszystkich uniżenie :)

Co prawda na 7er.pl zarejestrowałem się w zeszłym roku - czyli dokładnie wtedy kiedy kupiłem swoją szczęśliwą "7"kę. Moim pierwszym samochodem był VW (Scirocco Mk II) ale już wtedy, po pierwszym kontakcie z BMW - a było to E30) wiedziałem, że prędzej czy później w moim portfelu zagości dowód rejestracyjny w którym będzie wbite jakieś "wirujące śmigło". Później jeszcze było jakieś Volvo (takie chińskie auto z francuskim silnikiem :>) które w zasadzie przypieczętowało sprawę: 8 godzinna wymiana paska rozrządu i pompa wtryskowa z której dwa dni później bez jakiegoś konkretnego powodu odpadło kilka części spowodowało podjęcie męskiej decyzji o zakupie 7er. I nie pomogło biadolenie, że Volvo praktyczne bo kombi itd... znalazł się i kontrargument na to: 7er ma w końcu tak pojemny bagażnik, że jak wieźć teściową "z tyłu" to niespecjalnie marudzenie słychać :) ... poza tym, jak się komuś nie podoba to każde BMW jest tak skonstruowane, że może za nim biec dowolna ilość osób. Oczywiście z ograniczonych środków finansowych padło na auto starsze i może w niezbyt zacnym stanie technicznym (ale to się powoli zmienia) ale jakże cieszące moje jestestwo. Oczywiście w rodzinie opory że czemu V8 a nie R6, że niby więcej pali, a różnica niewielka między 190 ileś tam koni a 218 itp... i tu się znalazło wytłumaczenie: coś musi "pieścić" moje ucho w czasie jazdy :)... tym oto sposobem znalazłem się wśród posiadaczy Siódemki - starej (1994) i po przejściach ale jarej, z motorkiem M60. Mimo że zmieniłem młodsze Volvo na starsze BMW to jestem zadowolony, przede wszystkim z tego, że mogę tu wszystko (no prawie) zrobić sam, a i części są dostępne bez problemu. Poza tym jak już kupiłem to po doświadczeniach z Volvo przez pół roku się dziwiłem, że ktoś był w stanie zrobić samochód przy którym nie potrzebuję 100 kompletów kluczy, a do większości wystarczy jeden standardowy komplet... ech co ja tam będę pisać... znalazłem swoją markę. Ot co.