Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: maglownica

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    maglownica

    po zrobieniu zawieszenia wyprostowaniu felg i ustawieniu zbierznosci myslalem ze szybko nie odwiedze warsztatu a tu nastepna niespodzianka przy maksymalnie skreconych kolach w prawo z prawego przedniego kola slychac wycie przy chamowaniu podczas normalnej jazdy slychac pisk z prawego przedniego kola i ostatnia sprawa zaczelo wozic mnie na koleinach (znowu a bylo juz tak pieknie) na postoju przy ruchach kierownicy prawo lewo slychac pukanie bylem u mechanika diagnoza maglownica i lozysko w prawym przednim kole. teraz mam pytanie ile moze kosztowac naprawa i jaka maglownice lepiej zalozyc regenerowana z gwarancja czy nowke sztuke? i jeszcze jedno czy to napewno jest magiel czy moze jakis drazek?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    u mnie jak skrzypiało przy skręcaniu to były skasowane obsady amortyzatorów ,sworzeń wachacza może skakać albo sprężyna może przeskakiwać po obsadzie .... ale żaby maglownica padła - pierwszy raz słyszę

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    w 7-kach nie ma maglownic, a awaria przeładni kierowniczej występuję sporadycznie w przeciwieństwie do maglownic w e-39. Na samym końcu sprawdzałbym przekładnię.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    dokladnie, przekladnia kierownicza. magiel to zupelnie inne rozwiazanie.

  5. #5
    Z tego co opisujesz, to wymien lozysko kola prawego i dokladnie sprawdz drazek kierowniczy. Awaria przekladni niestety zdarza sie ale to na koncu. Da sie zregenerowac a to z prostej przyczyny. Nowa kosztuje majatek :D
    Nie przypuszczam zebys nie zauwazyl luzu na wahaczach. Tu sadze ze masz OK.
    pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    YYY a mi ostatnio cieknie plyn od wspomy, dolalem przeszlo 200ml, cieknie od jakis 400km czyli +- 1,5 tygodnia. Zdarza sie, ze kierownica ciezej chodzi, mam servotronic - przynajmniej wg VINu, lekko poci sie gdzies przy zbiorniczku, ale mysle, ze to gdzies indziej wycieka. Prosze ladnie o pomoc. Mogla pasc przekladnia?

  7. #7
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez Camil
    YYY a mi ostatnio cieknie plyn od wspomy, dolalem przeszlo 200ml, cieknie od jakis 400km czyli +- 1,5 tygodnia. Zdarza sie, ze kierownica ciezej chodzi, mam servotronic - przynajmniej wg VINu, lekko poci sie gdzies przy zbiorniczku, ale mysle, ze to gdzies indziej wycieka. Prosze ladnie o pomoc. Mogla pasc przekladnia?
    u mnie ten sam problem ... a dokladnie nie wiem skąd wycieka :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •