Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: zapytanie

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław

    zapytanie

    pytanko mam- czy da sie przerobic polke bez rolety na polke z roleta? mam na mysli wyciecie otworu i wlozenie rolety z mechanizmem do srodka..czy polka bez rolety nie bedzie zbyt ciasna na ta operacje (w sensie miejsce na caly mechanizm)?
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #2
    Też chce sobie załozyć roletę. Oglądałem gdzies fotki z montażu rolety i wydaje mi się że jest tam od spodu nacięcie na całe to ustrojstwo więc chyba wystarczyło by tylko wyciąć do końca. Miałem to u siebie sprawqdzić ale jeszcze się za to nie zabrałem:) Poczekajmy na Evana - mistrza rolet :) Mam nadzieje że rozwieje wątpliwości :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Nie da się iść tym tropem bo to sporo roboty i są problemy z zamocowanie rolety później nawet jak ładnie wytniesz otwór...
    Ja jednak doradzam zakup półki z roletą i zwróć uwagę bo jest kilka rodzajów: ze światłem stop po lifcie i dodatkowo pod DSP jest 2 częściowa.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Mistrz rolet hehe dobre ;)
    Nie wiem czy gra jest warta tyle zachodu. I tak większość ludzi sprzedaje rolete z półką. Ale jak macie zdolności krawiecko-tapicerskie to pewnie się Wam to uda. wystarczy wyciąć dziurę i wkleić 4 mocowanie rolety do półki od spodu.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    dzieki Evancja tak tez wlasnie zrobie, mam tano do kupienia polke tylko bez swiatla stopu i w kolorze kremowym...
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Dołącze się do tematu. Ja też mam zmienioną półkę z tyłu na opcje z roletą :D
    Ale stąd pytanie kupiłem półke bez 3-go stopu. Czy jest opcja żeby teraz założyc do tej półki 3 swiatło stopu??

  7. #7
    musisz przerobisc stara z nowa :)
    Czyli ze starej wycinasz stop , do nowej dokladasz ..

    Da sie to zrobic idealnie wystraczy dobrze pomierzyc , potem troche zabawy tapicerskiej i jest jak ori :)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Heh....dzięki za info. ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    a jeszcze jedna rzecz.... otoz chodzi mi tym razem o odcienie szarosci rolety tylnej- czy byly produkowane rolety tylne o roznym odcieniu szarosci czy wszystkie sa takiego samego koloru?
    zeby nie bylo tak ze kupie a okaze sie ze tylna jest jasniejsza od bocznych bo to masakra bedzie jakas :razz:
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Wszystkie są identyczne. Te rolety tłuką do BMW , Mercedesów , Audi.. i wszystkie idą w jednym kolorze
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •