Strona 8 z 53 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 529

Wątek: kogo dzis spotkałem...

  1. #71
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Normalnie robi się z tego wątku program 997 :)
    Tak fakt :)


    będa jaja jak żona kogoś przeczyta, że bmw męża było 200 km od domu z cycatą blondyna pod hotelem, a miło być u kolegi w warsztacie na wymianie oleju :D

    Dlatego szacun dla tych co nic nie widzieli ani nie słyszeli
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #72
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Tak fakt :)


    będa jaja jak żona kogoś przeczyta, że bmw męża było 200 km od domu z cycatą blondyna pod hotelem, a miło być u kolegi w warsztacie na wymianie oleju :D

    Dlatego szacun dla tych co nic nie widzieli ani nie słyszeli
    Szacun dla tych którzy nie zdradzają zony;) a tym innym życze zeby żona miała wiecej h.... W dupie niż włosów na głowie chodząc do fryzjera;)

  3. #73
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    Szacun dla tych którzy nie zdradzają zony;) a tym innym życze zeby żona miała wiecej h.... W dupie niż włosów na głowie chodząc do fryzjera;)
    i tu sie zgodze :)

  4. #74
    Cytat Zamieszczone przez vramzes Zobacz posta
    Witam,dojechalem dzis do mielna,jest tu ladne e38 na tablicach LBL i czarne e32 blach nie pamietam :-) ktos sie orientuje czy to ktos od nas?
    Człowiek nie może sobie nawet bez zauważenia po polsce pojezdzić. To fakt balowałem troche w Mielnie, a w drodze powrotnej senna gdzieś mnie mijał... Polska jest zdecydowanie za mała :)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  5. #75
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Hehe....no a ja dziś w drodze powrotnej z Sando...spotkałem czarne E38 z blaszkami WM, które podróżowało A4 w kierunku Krakowa...
    Fakt ledwo ją zauważyłem...bo akurat robiłem testa...i jak ją mijałem to leciałem 210......:p

  6. #76
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    jutro o swicie od rzeszowa wyruszam na gdansk przez lodz. kto mnie widzi niech puszcza dlugie, ja tez puszczam. Trzymajcie sie
    Spotkalem kilka e65 i e38 i tylko sie goscie patrzyli omało nie wysiedli. Oprócz kilku gosci w tirach to nikt nie puscil :-(

  7. #77
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    A ja w centrum pozka spotkałem w godzinach wieczornych e38 ciemno zieloną po 735ay i chyba z forum auto, z kierowcą wymieniliśmy spojrzenia, również jechałem e38 swoją.

  8. #78
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    25.08.2012 Złote E65 (niespotykany kolorek) na ulicy Pawiej w Krakowie. Młody chłopak z laską !
    26.08.2012 Srebrne E65 (koło dworca PKS) Wrocław - zakapior po czterdziestce (bałem się lukać) <sorki jeżeli zawyżyłem wiek>.
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 27-08-2012 o 09:40
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #79
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Ja miałem dziś bardzo szybkie zapoznanie z kivi i dziani :)

    Teraz jak sobie na spokojnie pomyśle to ubaw mam po pachy :)

    Byłem w Piasecznie i wylukałem z daleka niskie,czarne,piękne 7er. Mimo,iż wcześniej na żywca nie widziałem to zacząłem kojarzyć,ze to chyba kivi . Dogoniłem i po blachach moje podejrzenia się sprawdziły :) podjeżdżam obok i widzę wyżej wymienioną kivi i dzianiego :) Myślę sobie,znam ludzi tylko z 7er nawet słowa z nimi nie zamieniłem a chciałem podpytać o zawieszenie i felgi . Dobra pojadę za nimi i pogadam. Ja w swoim miejskim,srebrnym mało rzucającym się przecinaku :) lecę za nimi . Kivi z głównej skręciła w boczna uliczkę i wolniutko ze względu na nasze polskie drogi,nie przystosowane do naszych 7erów sobie jedzie :) Nie będę się rozpisywał bo to jeszcze trwało ........ :) Żeby nie było,wszyscy zjeżdżali z drogi aby kivi mogla swobodnie przejechać. Widok bezcenny :) Widziałem jak przypatrywali się we wstecznym lusterku na idiotę który za nimi jedzie :P ale ubaw :)
    Pod koniec podróży kilka razy długimi zaświeciłem i nic,wyprzedziłem otworzyłem szybę :) kivi twardo nie patrzy się w moja stronę tylko dziani i mu pokazuje żeby opuścił szybę ale nic ( rozmawiał przez telefon ) . Koniec wycieczki,kivi parkuje,ja wychodzę,wychodzi dziani i tekst do mnie ze wzrokiem Kliczki przed walka : Czego chcesz ?? :) . Mowie,ze z forum i tak dalej.Widzę jak kivi zaczyna się uśmiechać ale na początku,twarda bez spojrzenia :) Ja się im nie dziwie bo ja tak samo bym zareagował . K...... jedzie dłuższy czas jakiś debil za mną,światłami długimi świeci,wyprzedza i pokazuje jakieś dziwne rzeczy :) Myśleli,że jadę za nimi aby powiedzieć parę słów o wolnej jeździe :) hehehehehe

    Ogólnie dzięki za poznanie i info :)
    Do zobaczenia

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Norbert08 ; 10-10-2012 o 22:13

  10. #80
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    dziś widziałem e32 srebrne,Bh lampy szeroki czarny grill chyba,rej. EWI to od nas,kojarzy ktoś?jechała 8-ką w strone domku chyba bo na wieruszów :)

Podobne wątki

  1. gdzie i u kogo? lpg
    Przez I_Love_7 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-01-2012, 09:10
  2. [silnik] Regeneracja sprezarki w e38 740d, kogo polecacie, na co uwazac ?
    Przez Wiesław w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 19:41
  3. Dobra!!! Przyznawac sie kogo to zona??!!!
    Przez michal77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 18:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •