Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83

Wątek: [e38] WITAM WSZYSTKICH

  1. #31
    Poprostu jakos drazni wszystkich i mnie tez :)
    Wydaje mi sie ze ktos na mnie krzyczy a nie lubie tego zwlaszcza gdy nie ma powodu :) ;D

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Jestem nowy na forum więc poznaje waszą bajere :]

  3. #33
    Wystarczy przeczytac regulamin na wejsciu ;D
    I popatrzec , jak ludzie sie zachowuja w stosunku do siebie ..

    Nie pekaj ziomal kazdy sie uczy ;D ;D

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Wbiłem na forum bo chce troche włożyć pln w moją bmw a chce fachowej porady żeby obory nie styrać

  5. #35
    No to mysle ze chyba dobrze trafiles :)
    Bo tutaj nie lubimy obory na 7er .. ;D

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    Musze usunąć chromy ale to temacik nie na dzisiaj jak bedziesz miał chęć mi doradzisz.

  7. #37
    Nie ma najmniejszego problemu ..
    Sam zmieniam co chwile chrom na shadowliine i shadowline na chrom

    mam dwa komplety listew wszystkich na auto i co miesiac góra dwa przekladam ;D

    Jezeli bedziesz zainteresowany mozna zwolac ktoregos wieczoru spocik .. Poznasz ekipe wroclawska ;D

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    a ilu nas we wrocku jest

  9. #39
    no kilku - nastu ;D

  10. #40
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    77
    a widziałes mnie na wrocku bo ja ciebie tak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •