-
Doświadczony Użytkownik
Poprostu jakos drazni wszystkich i mnie tez :)
Wydaje mi sie ze ktos na mnie krzyczy a nie lubie tego zwlaszcza gdy nie ma powodu :) ;D
-
Początkujący Użytkownik
Jestem nowy na forum więc poznaje waszą bajere :]
-
Doświadczony Użytkownik
Wystarczy przeczytac regulamin na wejsciu ;D
I popatrzec , jak ludzie sie zachowuja w stosunku do siebie ..
Nie pekaj ziomal kazdy sie uczy ;D ;D
-
Początkujący Użytkownik
Wbiłem na forum bo chce troche włożyć pln w moją bmw a chce fachowej porady żeby obory nie styrać
-
Doświadczony Użytkownik
No to mysle ze chyba dobrze trafiles :)
Bo tutaj nie lubimy obory na 7er .. ;D
-
Początkujący Użytkownik
Musze usunąć chromy ale to temacik nie na dzisiaj jak bedziesz miał chęć mi doradzisz.
-
Doświadczony Użytkownik
Nie ma najmniejszego problemu ..
Sam zmieniam co chwile chrom na shadowliine i shadowline na chrom
mam dwa komplety listew wszystkich na auto i co miesiac góra dwa przekladam ;D
Jezeli bedziesz zainteresowany mozna zwolac ktoregos wieczoru spocik .. Poznasz ekipe wroclawska ;D
-
Początkujący Użytkownik
-
Doświadczony Użytkownik
-
Początkujący Użytkownik
a widziałes mnie na wrocku bo ja ciebie tak
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum