Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy A1 do Ostravy już jest otwarta?

  1. #1
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław

    Czy A1 do Ostravy już jest otwarta?

    Witam,
    W sobotę mam jechać do Czech i chciałem się Was zapytać czy wiecie może czy odcinek A1 do granicy z Czechami jest już otwarty? Wg planu miał być oddany do użytku 26.07.2012r ale wiadomo jak to u nas wygląda.

    http://www.a1-swierklany-gorzyczki.pl/

    Nie mam do nich jak w tygodniu zadzwonić a na maila wątpię żeby mi odpisali, więc pytam Was :)

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja jechałem w piatek z Wro do Ostravy a potem dalej i jechalem A4 z Wro odbiłem na Racibórz w Krapkowicach i jakoś autostrady do Ostrwvy nie widziałem :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ona już jest tylko ją "dokańczają" :D na Zgorzelec też autostrada stała długo nie używana.

    Szkoda że nie zrobili tego bo tylko 18km brakuje, jadąc przepisowo zajęło by to ok 10minut a tak trzeba się tłuc po mieścinach przez ponad godzinę..;/

  4. #4
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    z tą A1 to jakieś wielkie nieporozumienie.Średnio dwa razy w tygodniu robię kursy z PL do NL i z powrotem i żeby dojechać np.z Katowic,Rudy Śląskiej,Bytomia itd.do Raciborza przez Wodzisław Śl.to zajmuje mi to około 2 godz. przy dobrych wiatrach.Na dodatek ostatni zjazd z A1 na Żory zakorkowany,spowodowany remontem drogi w kierunku Wodzisławia Śl.Mogliby w końcu otworzyć ten zamknięty odcinek w strone granicy,na pewno zyskalibyśmy na naszym cennym czasie.Słyszałem też że zamknięty odcinek A1 mają oddać do użytku pod koniec marca 2013r. o ile uporają się z jakimś problemem wiaduktu pod Jastrzębiem Zdrój.

    Hmmm zobaczymy kiedy faktycznie będziemy mogli normalnie jeździć tą autostradą.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Chyba dłuuuugo nie, bo odcinek Pyrzowice-Stryków dalej jest w fazie projektu... Niby umowy podpisane, lasy powycinane, ludzie wysiedleni, a robót nie widać i prędko nie zobaczymy raczej...

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

Podobne wątki

  1. Moduł ews GDZIE JEST I CZY JEGO WYCIĄGNIĘCIE JEST BEZPIECZNE
    Przez wojtmul w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 15:18
  2. Czy to jest webasto czy jakies przewietrzanie?
    Przez paulo79 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 22:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •