Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Nowy Poznań

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    21
    BMW
    brak
    Skąd
    Poznań

    Nowy Poznań

    Witam szanowne grono bardzo serdecznie!
    Otóż jestem rodowidym poznaniakiem, obecnie posiadam land cruisera 3.0TD i xsare (brzydkie jak noc, ale ekonomiczne auto).
    Od dawna marze o limuzynie z prawdziwego zdarzenia, ale potrzeby (poluje) i namowy reszty rodziny (brata) spowodowany, ze stalem sie posiadaczem bezwypadkowej (salon Polska/czujnik nic nie wykazał) toyoty z przebiegiem 400tysiecy.
    A jezdzi jak nowa i charakteryzuje sie spalaniem katalogowym:) I wyglada w srodku lepiej niz nie jedna od handlarza z przebiegiem 120tysiecy:)
    no ale srodek nie ten i zawsze chcialem miec A8 lub e38.
    Z A8 mialem stycznosc, niestety o e38 nic nie wiem - tzw. czytam to forum od pewnego czasu, na ulicy czasem widze e38
    ale nigdy w nim nie siedzialem ani tym bardziej nie jezdzilem, również jako pasazer.
    na tym forum pragne poznac nowych ludzi - i nie ukrywam - w niedalekiej przyszlosci zakupic autko od pasjonata a nie od handlarza.
    pozdrawiam,
    Bartosz

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    26
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Poznań/Krzywiń
    Witam Poznaniaka :) Życzę powodzenia w zakupie auta, myślę że moglibyśmy się nawet dogadać w tej kwestii ;) Pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    21
    BMW
    brak
    Skąd
    Poznań
    witam,
    jako, ze jestem pasjonatem aut - bede szukal wylacznie samochodu bezwypadkowego - z zadnym elementem karoseri nie malowanym. Silnik dowolny, ale diesla nie chce. I nie ma to być long. Rocznik nie wazny (no moze nie z poczatku produkcji, wady wieku dzieciecego)
    reasumujac, jesli ktos ma e38 z silnikiem benzynowym, wersja zwykla nie long - i obowiazkowo "dziewice"
    i chce sprzedac w niedalekiej przyszlosci to smialo na prokuna@wp.pl
    dysponuje kwota okolo 20tysiecy, co mysle - jest juz wystarczajaca kwota (a nastawielm sie nawet na wersje przed FL)
    Dla niedowairków, ktorzy nie wierza w bezwypadkowe auta, w mojej rodzinie były za mojego zywota 24lata
    7 nowych aut, kazdyt w chwili sprzedazy mial conajmniej 8 lat - i tylko jedno mialo lekko wgnieciony blotnik,
    a drugie (ito z mojej winy, czasy kiedy uczylem sie jedzic) minimalne zdarcie lakieru od ocierki - wyjazd brama - przed uszkodzeniem uchronila plastikowa listwa)
    czyli sie da:)
    pozdrawiam,
    Bartosz,
    prokuna@wp.pl

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Noe
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    44
    BMW
    e38
    Skąd
    Leszno
    Witam kolegę na forum i mam nadzieje że osiągniesz swój cel :D

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy. Poprzeczka ustawiona wysoko...powodzenia życzę ale łatwo nie będzie ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    21
    BMW
    brak
    Skąd
    Poznań
    wysoko? hm, wymagam tylko bezwypadkowosci/silnika benzynowego i nie longa. Reszta jest mniej istotna.
    o ile 2/3 to pikus - benynowych i krotkich jest pelno o tyle z tym 1-szym moga byc problemy.
    ale nie odpuszcze, w landzie mi sie udalo (wszystko na to wskazuje - pomiary, klosze, szyby, naklejki na pasie itp.)
    oczywiscie nie jest idealny - odpryski na masce, drobny odprysk na szybie ale to nie nowe auto)
    a landów w Polsce jest mniej niz bme e38 (tego typu jakiego szukalem))
    uda sie - Wy mi w tym pomozecie:)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Zależy co rozumiesz pod pojęciem bezwypadkowość,jeśli nie dopuszczasz nawet malowanego elementu to poprzeczka raczej nie osiągalna :)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  8. #8
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Kolega krzywy ma w 100% oryginalny lakier (sam sprawdzałem), ale long'a :p

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    21
    BMW
    brak
    Skąd
    Poznań
    panowie dopuszczam malowane zderzaki/pokancerowane/drobne wgnioty/ryski/odpryski od kamieni, nieoryginalna szybe jesli udokumentowane ale elementy "stalowe" musza byc nietkniete. jak pisalem, na tyle samochodów ile mial moj ojciec i dziadek (a przebiegi nie male) tylko dwa mialy drobne uszkodzenia (oczywiscie rysek od galezi, wgniotek nie licze)
    poprostu tak mam, auta w mojej rodzinie zawsze byly tylko nowe. Mam znajomego lakiernika i blacharza i nawet najlepszy nigy nie dorówna automatowi w fabryce. Uwazam, ze samochód do kochania musi spelnic (powtarzam dla mnie) w/w warunki i koniec.
    Sam mam ekonomiczna xsare, powypadkowa - jestem studentem i nie stac mnie na auto nowe jak starszych czlonkow rodziny (oczywiscie jezdzi prosto, opon nie xdziera) i mi to nie przeszkadza. Jade czesto w nia w las, obijam ja o galezie itp - ale mi to nie przeszkadza, bo to samochód roboczy. Wazne, ze po wyprawie zawsze go umyje (nie lubie chlewu) i mechanicznie moge na nim polegac. Ale kochac go nie kocham.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Witam Życzę powodzenia.Mam takie jak byś sobie życzył ale niestety nie na sprzedaż. Dwa lata szukałem ale sie opłacało. Oryginalny klasyk w typoszeregu E38 z oryginalnym przebiegiem 197tyś. Czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Audi a8 też miałem w bardzo ładnym stanie ale tylko przez 7miesiecy i powiem Ci tylko tyle ,że inżynierowie z audi jeszcze muszą dużo chleba zjeść ,żeby dorównać inżynierom z Monachium. Czy to audi a8,czy a4, a3 czy golf , passat to jest wszystko to samo.Pozdrawiam Miro

Podobne wątki

  1. [E38] Dawid Poznań
    Przez hydrografikapoznan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 21:27
  2. Przysługa Nowy Sącz, Wrocław lub Zgorzelec - Poznań
    Przez Greg38 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 15:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •