Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Witam !!! jestem tu nowy !!!! o oto moje nowe 7er

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    jezdze juz pare miesiecy zrobilem ponad 5 tys km zaczelo kapac z pompy wody ale juz wszystko zrobione.... czekam na taki plastik na termostacie z niemiec juz tydzien bo jak wyjeli pompe wody to okazalo sie ze jest troszke pekniety i tez zamowilem. co do stanu technicznego brak zastrzezen. z fl tez nie bede sie bawil... szkoda kasy i zachodu....a wlasnie jak wyglada sprawa z ringami ?? musze rozebrac lampy.... nie beda mi pozniej parowac ?? one chyba sa klejone... a jak mam xenon to moge zmienic zarowki na wiecej tys K bez przetwornic ??
    OO=[][]=OO

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    jezdze juz pare miesiecy zrobilem ponad 5 tys km zaczelo kapac z pompy wody ale juz wszystko zrobione.... czekam na taki plastik na termostacie z niemiec juz tydzien bo jak wyjeli pompe wody to okazalo sie ze jest troszke pekniety i tez zamowilem. co do stanu technicznego brak zastrzezen. z fl tez nie bede sie bawil... szkoda kasy i zachodu....a wlasnie jak wyglada sprawa z ringami ?? musze rozebrac lampy.... nie beda mi pozniej parowac ?? one chyba sa klejone... a jak mam xenon to moge zmienic zarowki na wiecej tys K bez przetwornic ??
    OO=[][]=OO

  3. #13
    7ka
    Gość
    witam

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    OO=[][]=OO

  5. #15
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Lepiej szukaj ori .....

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    odpuść sobie :)
    szukaj nawet używanych ori, można dostać za podobne pieniądze w pięknym stanie i masz pewność że wytrzyma :)
    co do lamp
    żeby założyć ringi musisz je rozkleić, ale patrząc po kolegach z forum to nikomu nic nie paruje :)
    a na oryginalnych przetwornicach możesz dać na pewno 8000k, ja takie miałem i było ok
    więcej nie wiem, niech się wypowie ktoś kto ma :), ale też powinno działać
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    no wlasnie tez sie tego boje.... ale "podobno" made in germany
    OO=[][]=OO

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    wiecej nie chce 8000 starczy bo te moje oryginalne jak sie je zapali robia sie nie bieskie i pochwili bieleja.... a jak sa juz jakis czas wlaczone to wygladaja prawie jak zwykle zarowki tylko jak jade to widze ze sa mocniejsze ale szalu nie ma jezeli chodzi o kolor xenonu....a co do alu to jak sa orginalne to bardzo drogie... lub poprostu brzydkie..... chcialbym alpiny ale troche beda dla mnie przy drogie i gdzie takie dostac a te od m5 mi sie podobaja z tym ze to podrubka.....
    OO=[][]=OO

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez tomek_mazury
    no wiec tak....ona jest z niemca..... taka juz sie trafila z ta klapa... nie wiem czemu.... moze amerykaniec...
    Hehe, jaki tam amerykaniec... ;D Taki sam jak i mój ;)
    Specyfikacja jest na stówę niemiecka (co VIN na pewno potwierdzi), przecież poza tylną blendą nie ma ani jednego nie-europejskiego elementu. Po prostu - ktoś sobie zmienił, teraz w Niemczech to dość popularne.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    witanko:)

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •