Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Do oceny 725 tds e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE

    Do oceny 725 tds e38

    Witam, może ktoś zna tą e38 ? Myślę wybrać się ją obejrzeć lecz po siedzeniu kierowcy mniemam iż przebieg jest sporo sporo wyższy. Proszę o wypowiedź jakiegoś znachora:D


    http://moto.allegro.pl/725-tds-bezow...512827263.html


    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Hmm...znawcą nie jestem...ale wiem, że TDS-y mają z natury spore przebiegi, a tu moim zdaniem przebieg należy pomnożyć min. x2...zresztą stan fotela kierowcy ewidentnie na to wskazuje...:p

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jak już są dziury to minimum 500tys :) , ale nic w tym dziwnego. Jak mechaniczne sprawny to wymiana siedzenia i będzie ok. Może warto sie nim zainteresować?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    2.5 tds to wogole ma sile sie odepchnac i wogole jako tako poruszac dobry silniki do e 36 ale nie do e 32

  5. #5
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez czarnulka Zobacz posta
    2.5 tds to wogole ma sile sie odepchnac i wogole jako tako poruszac dobry silniki do e 36 ale nie do e 32
    To E38 :P i TDS bez problemu daje sobie z tym autem rade.

    Wracajac do auta- jak widze 7 na oponach z 3 lub 5 to mnie krew zalewa i automatycznie oferta u mnie odpada- jak go nie stac na normalne opony to zapewne reszta tez naprawiana drutem, wkretem i klejem...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    jak widze 7 na oponach z 3 lub 5 to mnie krew zalewa i automatycznie oferta u mnie odpada- jak go nie stac na normalne opony to zapewne reszta tez naprawiana drutem, wkretem i klejem...
    Według mnie najczęstszą przyczyną zakładania źle dopasowanych opon jest niewiedza lub stare przekonania że mniejszy profil opony nada autu + 50% mocy ;)
    Nie zawsze w takim przypadku auto musi być źle utrzymane.

    Co do tego TDS'a to widzę dwie wgniotki tylne prawe drzwi i tylna lewa ćwiartka (może dało by się to wypchnąć od środka).
    Przebieg również nie ten ale auto jest za DYCHE i na zdjęciach poza małymi nie smaczkami wygląda OK.
    Bardziej martwił bym się kondycja motoru. TDS aż tak zły nie jest o ile był przyzwoicie prowadzony.

    Ustawienie auta na trawie chyba tylko po to by progów nie było widać:/

    OT:
    Stanowczo wolał bym M52+LPG jeśli ma być ekonomicznie!
    Ostatnio edytowane przez tomgtdek69 ; 24-07-2012 o 10:13
    V8 Garage

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    Dziękuje za zainteresowanie. No tak to siedzenie jest strasznie zmasakrowane. Jestem zainteresowany tym modelem dlatego że potrzebuję diesla w manualu a takich e38 niewiele. Podjadę obejrzę dokładnie i dam znać co to jest. Boję sie kupować tds gdyż mam dziwne przeczucia, jakieś 2 tyg temu w mojej okolicy handlarz wystawił taką tyle że z 98r. Ogolnia ladna, fajnie jezdziła . Miałem ją brać. Lecz na 2 dzien już ktoś ją kupił... Teraz tak przeglądam allegro i znów natknąłem sie na nią, lecz teraz już nie jeździ.... http://otomoto.pl/bmw-725-manual-kli...C25263298.html. Gdyby ktoś nią był zainteresowany to tylny błotnik miała malowany, kierownica malowana, wahacze chyba wybite bo trzęsło od 80km/h. Opony klejone po bokach. Poza tym jeździła. Pozdrawiam

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez dmisieekk Zobacz posta
    Dziękuje za zainteresowanie. No tak to siedzenie jest strasznie zmasakrowane. Jestem zainteresowany tym modelem dlatego że potrzebuję diesla w manualu a takich e38 niewiele. Podjadę obejrzę dokładnie i dam znać co to jest. Boję sie kupować tds gdyż mam dziwne przeczucia, jakieś 2 tyg temu w mojej okolicy handlarz wystawił taką tyle że z 98r. Ogolnia ladna, fajnie jezdziła . Miałem ją brać. Lecz na 2 dzien już ktoś ją kupił... Teraz tak przeglądam allegro i znów natknąłem sie na nią, lecz teraz już nie jeździ.... http://otomoto.pl/bmw-725-manual-kli...C25263298.html. Gdyby ktoś nią był zainteresowany to tylny błotnik miała malowany, kierownica malowana, wahacze chyba wybite bo trzęsło od 80km/h. Opony klejone po bokach. Poza tym jeździła. Pozdrawiam
    Siedzenie to najmniejszy problem- z porwanym tez auto jezdzi... poza tym drugi fotel to jakies 300-400zl i zmieniasz go kiedy ty chcesz- silnik/skrzynia itp padaja zawsze wtedy kiedy wlasciciel tego nie chce :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Ja szczerze nie jestem przekonany do 2,5 tds.. Wiem że tam były problemy z głowicami tzn. przegrzewały się..zastrzegam że to moja opinia..Boss na pewno zna to od "kuchni"

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor82 Zobacz posta
    Ja szczerze nie jestem przekonany do 2,5 tds.. Wiem że tam były problemy z głowicami tzn. przegrzewały się..zastrzegam że to moja opinia..Boss na pewno zna to od "kuchni"
    Niema takiej tragedii:) Ważne tylko aby wymienić pompę wody na taką z metalowym wirnikiem, i ogólnie nie mieć syfu w układzie chłodzenia.
    V8 Garage

Podobne wątki

  1. [e38] 725 TDS
    Przez damian7er w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 23:56
  2. [e38] 725 tds 1996
    Przez daniel78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-10-2010, 20:42
  3. [e38] 725 TDS
    Przez sylwekk w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 12-06-2010, 01:57
  4. [e38] 725 TDS
    Przez p3xeon w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •