Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: (BARDZO PILNE) problem z otwarciem auta ;(

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk

    (BARDZO PILNE) problem z otwarciem auta ;(

    Witam. Panowie mam bardzo powazny problem. jestem na wakacjach. jutro musze wrocic do domu. padl mi akumulator. potrzebna mi szybka pomoc. nie moge w jaki kolwiek otworzyc auta. nic nie reaguje. kluczykiem nie moge otyworzyc drzwi ani klapy bagaznika. Probowalem kluczykiem otworzyc Beti ale zamki nie reaguja w drzwiach ani w bagazniku. Nie mam pojecia co dalej robic z tym fantem.... Prosze o Pomoc....

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    niektóre e32 dają się bez problemu otworzyć bez kluczyka jednak miałem jedną która wcale nie reagowala rygiel lekko się poruszał ale otwozylem bagaznik i sobie poradzilem ale jesli nie mozesz otworzyc tez bagaznika to wydaje mi sie ze pozostaje ladowanie aku przez alternator bo chyba na wylaczonej stacyjce i tak jest obwod do aku. Może w E38 są jakieś myki ale ja ich nie znam. W E32 np był taki ze dodatkowo pracujesz klamką. i idzie wtedy

    Edit: przypomniało mi sie że w E38 po ściągnięciu nerki/nerek można włamać się do maski auta a dalej wiadomo juz bedzie z góki gdy ją otworzysz. trzeba bedzie szukac linki pancerzyka i pociagnac lub w inny sposob zwolnic zapadkę nie wiem na dana chwile jak to wyglada bo zapomnialem.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 23-07-2012 o 23:36

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    ok dzieki sliczne opstaram sie cos rano wykombinowac.... moze sciagne nerki jak mowisz i wtedy jak by mi sie udalo podladowac aku to bedzie z górki :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Można podać zasilanie z innego auta przez podświetlanie tablicy rejestracyjnej i otworzyć z pilota. Ja tego osobiście nie testowałem ale temat już był taki na tym forum.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    spróbuj od strony pasażera kilkanaście razy przekręcić kluczykiem, u mnie w e34 kiedyś tak otwarłem wiem że to inne auto ale może akurat, i tak nie masz nic do stracenia

  6. #6
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Najlepiej będzie jak zrobisz tak jak pisał Seban123. Przerabiałem to z kumpla E38, zdemontuj lampkę nad tablicą i po problemie.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #7
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Pod autem idzie kabel z aku do rozrusznika - strona pasażera, na na wysokości drążków kierowniczych, tam jest łącznik, więc można się wpiąć kablem plusowym.
    Trzeba odkręcić jedną lub dwie nakrętki, zdjąć osłonę i można działać.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    zdjalem nerki i widze linke ciagne za nia ale nic sie nie dzieje... sprobuej moze przez podswietlenie tablicy mam nadzieje ze sie uda...

  9. #9
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez wyczyn Zobacz posta
    zdjalem nerki i widze linke ciagne za nia ale nic sie nie dzieje... sprobuej moze przez podswietlenie tablicy mam nadzieje ze sie uda...
    w E38 są dwa zamki maski -- linka przechodząca środkiem otwiera prawy (strona pasażera). Lewy pozostaje zamknięty.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    dobrze jest Panowie otworzylem klape ciagnac za linke. Dzieki serdeczne za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam Wyczyn

Podobne wątki

  1. [karoseria] Problem z otwarciem tylnych drzwi w Bmw e65
    Przez SLU w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 15:12
  2. Problem z otwarciem
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 20:29
  3. [mechanika] Dużo oleju wszędzie - Bardzo pilne!!!
    Przez Saillupus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 17:19
  4. [mechanika] problem z otwarciem maski
    Przez mario7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-04-2008, 20:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •