Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
Najlepsze, że siedzą razem w jednym mieszkaniu, a może nawet korzystają z tego samego kompa :-P
Ja też do mojej żony siedzącej w kuchni piszę przez gg żeby mi colę nalała bo już zbliża się dno :) ale nie uważam tego za patologię :)