Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: 735 remont skrzyni w Jankach wyceniony na ~4800 zl

  1. #21
    7ka
    Gość
    dokladnie chyba ten ...

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    11
    Autotransmisja Al.Krakowska 18
    nie polecam ceny z katalogu usa (2 razy drozej) czesci nie koniecznie orginalne czesciej zamienniki sprzęgła hydrokinetyczne regenerowane we własnym zakresie nie polecam
    ( pracowałem u niego )

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Zawsze mnie to zastanawia.... kolega zadal ptanie i powiedzial gdzie robi skrzynie ponad tydzien temu.... nikt sie nie wypowiadal na temat warsztatu w jankach. Minal tydzien, samochod sie juz napewno robi, a wam sie nagle przypomina pare wontow. Dlaczego macie do powiedzenia najwiecej po fakcie? Zauwazylem juz to pare razy na forach. Co do warsztatu, wydaje mi sie ze ile ludzi, tyle opini. Ja akurat mam pozytywne doswiadczenia z ta firma. A wiele moglbym powiedziec na temat innej, ktora znow kto inny bedzie zachwalal. Ale naprawde Panowie, nie robmy wody z mozgu po fakcie, po co?

  4. #24
    7ka
    Gość
    to czemu sam nic nie napisales o tym warsztacie wczesniej ..przeciez juz temat dlugo jest..

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Z kolega rozmawialem na pw tego samego dnia jak zamiescil temat.

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    co ty badstuff gadasz?. 16-go wypowiedział sie beemkasiudemka z prośba o pomoc, i tego samego dnia dostał odpowiedź od : sebka,anatola, waldka, wojta, wiktora.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Chdzi mi o wypowiedzi na temat w/w warsztatu w jankach, ktore sa zamieszczane tydzienpo tym jak kolega pytal o niego!!! O nic innego!

  8. #28
    7ka
    Gość
    nie kazdy ma tyle czasu zeby sledzic na bierzaco wszystkie tematy...

    ja powiedzialem jaka mialem przygode i dziekuje temu panu za spapranie mi silnika..i dlatego go nie polecam.

    a kolega napisal wyraznie "wczoraj wstawilem auto" wiec nawet pisanie tematu opinii jest juz po fakcie.. skoro juz go tam wstawil...

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    "Chciałbym was prosić o opinie na temat tej wyceny,lub może tego gościa,moze ktoś z was tam robił skrzynie "
    o to prosil kolega tydzien temu, i tylko o to mi chodzi. 7ka, nie chce Cie rozliczac, ale przez ten czas wypowiadales sie w wielu innych tematach, wiec wydaje mi sie ze nie nazekasz na brak czasu. Nie chce wywolywac jakiejs glupiej dyskusji, tylko o to by nie robic wody z mozgu (i tak pewnie ma dobra sieczke kolega przez awarie) po fakcie, tylko o to....

  10. #30
    7ka
    Gość

    Re: 735 remont skrzyni w Jankach wyceniony na ~4800 zl

    Cytat Zamieszczone przez beemkasiudemka
    Wczoraj oddałem auto do gościa z Janek pod Warszawą,dzisiaj rozbierze skrzynie i powie jaki dokładny koszt,natomiast wczoraj wycenił to następująco i stwierdził żę taniej raczej nie będzie:
    zgadza sie ale czytaj ze zrozumieniem,wiele innych tematow poruszalem i odpowiadalem ale nie jestem w stanie wszystkiego czytac...nikomu wody z muzgu nie mam zamiaru robic to ze kolega oddal auto tam gdzie ja oddalem i nie bylem zadowolony to nie moja ze tam je juz oddal !! ja wyrazilem swoja opinie,inny kolega takze ... ty masz pretensje ze za pozno..stary daj na luz bo to nie ja tam auto wstawilem a potem sie pytalem o opinie...a jesli o nia pytal czemu ty nic o tym nie napisales? przeciez tam robiles i byles ,jestes zadowolony..

    dajmy spokoj temu watkowi bo nie ma to najmniejszego sensu..

    nie chce Cie rozliczac
    i dobrze bo nie ty jestes od rozliczania..

    .ja nie jestem tu na etacie i niestety tak jak napisalem nie jestem w stanie odpowiadac na wszystkie tematy...akurat ten przeoczylem pare dni temu go przeczytalem wczoraj sobie skojarzylem goscia i tyle..napisalem to jak bylo..

    a ty dopiero po tylu dniach piszesz o tym ze robiles tam auto i jest ok...stary no tyle czasu minelo :x

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •