Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Czy to się opłaca?

  1. #11
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Czesto spadek napiecia przy odpalaniu powoduje czasowa deaktywacje servotronica stad i przez chwile kiera chodzi ciezej. Co do drugiej usterki w najgorszym przypadku wymiana zbiorniczka wyrownawczego- koszt okolo 50eur + robota + ew nowy plyn
    Czyli mówiąc jednym słowem - drobnostki? :D

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Patromierz Zobacz posta
    Czyli mówiąc jednym słowem - drobnostki? :D
    Jak na miare E38 750i to drobnostki :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Przejmować się tym trybem autostradowym? Chodzi mi o to, czy z tego nie wyjdą jakieś "kwiatki" za miesiąc, lub dalej :p Sam tryb na kilka sec nie zrobi mi żadnej różnicy, chyba, że coś się przez to sypnie za jakiś czas :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Wszystko cacy z plynem, ale blad chlodzenia pozostaje. Kierownica zdiagnozowana i nic nie wyszlo, a jest uwalona. Jak sami widzicie czary mary sie dzieja w tych samochodach wiec lepiej nie szydzic z blachostek. Wszystko jest pieknie jak sie posty pisze, ale jak trzeba wylozyc kase, to juz chetnego nie ma. Właściciel jakby chcial to by wzial dzien urlopu i zalatwil naprawe, przeciez te usterki to taki pikuś, czujnik za 70 groszy...
    Auto to nie żona - kto ma leb na karku ten wie, ze gdy pojawiaja sie problemy w ktorych nie wiadomo o co chodzi, a przede wszystkim problemy z chlodzeniem to sie wtedy nie szuka czesci, tylko sie szuka kupca.
    Kupujący może dać i 79 tys. za to auto, jego sprawa, ale zadał pytanie na ogólnym forum: czy to sie opłaca? nawet gdyby usterek nie było to ja odpowiadam, ze oplaca sie bardzo, ale tylko sprzedającemu.

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ha ha człolwieku rozwalasz mnie..... czy myslisz ze sprzedaje bo auto mi sie sypie??? z servotronikiem mam tak odkiedy kupiłem i raczej nic sie złego niepojawia, a komunikat o plynie dzisiaj zgasiłem, czujniczek za 46zł wymiana 4min, TAK JAK WIEM, ty fachmanie od BMW bys wszystko wymienił....

    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    Wszystko cacy z plynem, ale blad chlodzenia pozostaje.
    jaki bład chłodzenia?.... w czache sie stuknij
    Ostatnio edytowane przez krzywy191 ; 23-07-2012 o 19:44

  6. #16
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej Krzywy nie denerwuj się tak, napisz jak długo masz auto i jego historię serwisową w skrócie, a wtedy możemy koledze polecić Twoje auto lub nie. Tak to się kupuje kota w worku, a przy tym silniku jest zawsze coś do zrobienia. Podobnie jak ze skrzynią kiedy wymieniałeś filtr z olejem itd. Z servotroniciem to może być niewłaściwy olej we wspomaganiu i dopóki się nie zagrzeje od silnika nie puszcza zaworek od servotronica. Ciężko jest tak na odległość sądować.
    pozdrawiam Bartek

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    olej w silniku w tym roku NESTE 1 5w50 olej w skrzyni + filtr w poprzednim, olej w spomaganiu FEBI 06162 w poprzednim, tarcze meyle w poprzednim, aku Bosch silver 110AH w poprzednim, termostat ori BMW tej zimy + płyn prestone, wachacz lewy prosty w poprzednim, plyn ham w poprzednim, servis klimy w tym roku, nowy czujnik płynu dzisiaj, obudowy fotela w poprzednim, pasek silnika w poprzednim, filtry powietrza w poprzednim, amortyzatory przod w tym roku. Tyle, na dzisiaj nic niewidze jutro popatrze ten servotronik bo dlamnie jego działanie nieprzeszkadza ale niech juz bedzie,

  8. #18
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    A ja wam panowie napisze krótko: kupisz nowe auto w salonie przynajmniej u nas w kraju i też nie masz gwarancji ze będzie ok! Mój ojciec kupił nowe volvo v40 i po jakimś czasie się okazało że maska była malowana!! dieler kłamie w żywe oczy a tu lakier schodzi!!! to dopiero porażka!! więc przy używanym można naprawdę takimi błachostkami się nie przejmować..można jedynie starać się pewne żeczy wykluczyć powodzenia i szczęścia życzę!Patromierz!

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    cos czuje ze 750 to niejest auto dla Patromierza...

  10. #20
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    cos czuje ze 750 to niejest auto dla Patromierza...
    Skąd to stwierdzenie? Rozglądam się również za innymi. Tym bardziej, że znam poprzednią historię auta (może i nie prawdziwą, ale jednak na razie uważam ją za słuszną) i nie jestem w 100% przekonany do tego auta, mimo, że bardzo mi się podoba a na allegro/otomoto nie ma bardzo nic w moje gusta oprócz tego. Chciałbym doprowadzić lakier do ideału, a boję się, że bez porządnego malowania dachu by się nie obeszło co mało mi się podoba...

Podobne wątki

  1. czy da się?.. a raczej (Gdzie) da się...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 16:58
  2. E38 Czy się opłaca brać.
    Przez robert1903 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 13-09-2010, 17:24
  3. [ elektronika] czy opłaca sie naprawiac wzmacniacz
    Przez marcinj_84 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-01-2010, 17:20
  4. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 09:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •