Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: prośba do forumowiczów z Przemyśla, podejrzana firma

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    prośba do forumowiczów z Przemyśla, podejrzana firma

    witam

    w poszukiwaniu pracy natknąłem się na firmę

    "TMT" Przedsiębiorstwo Transportowo-Logistystyczno-Spedycyjne Lwowska 17 37-700 Przemyśl
    po wstępnej rozmowie telefonicznej w piątek
    kontaktuję się z nimi drogą elektroniczną i potrzebuje sprawdzić czy owa firma w ogóle istnieje.
    Kazali mi założyć konto i wysłać dokumenty z banku wraz z kartą płatniczą kodem PIN na adres "siedziby firmy" do Kanady.
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 16-07-2012 o 14:58

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ciekawe po co im Twoja karta płatnicza i do tego jeszcze PIN ? masakra jakaś

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Dla mnei to jakaś lipa. Mój kolega ma firmę transportową i nie potrzebuje w.w przez Ciebie rzeczy - ja bym to zgłosił .

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    właśnie bije się z myślami czy to nie zgłosić, ale priorytetem jest znaleźć prace a poźniej bede mógł się zając tą sprawa, wszystkie emaile od nich mam zachowane.

    tu jest obszernie o tej "firmie" ale pod inna nazwą, adres w Kanadzie praktycznie ten sam

    http://etransport.pl/forum97390.0.html#koniec

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Najpierw sprawdz ja zebys sobie biedy nie narobil . Pierwsze slysze o takim czyms !!!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Słuchaj - Prawcowałem w kilku już firmach . Jak masz kasę "firmową " to jest ona na karcie służbowej która tylko i wyłącznie możesz płacić . To samo jest w transporcie . Jak pracowałem w tej branży to mi chłopak jeden mówił ,ze pracodawca tylko potrzebuje Twoje konto aby wypłacić pensję , a masz karte firmową na paliwo i inne duperele.
    To jest kolejna firma która robi przekręty - to samo z firmami które proszę o przesłanie skanu dowodu i wpłacie 1 grosza ja jakieś tam konto ;] .

    Nie masz co się łudzić na to ,ze to jest poważna oferta pracy , zważywszy ,że ludzie już wysyłali im dokumenty . JA jestem za tym abyś to zgłosił.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    żadnych dokumentów nie będę wysyłał im ani żadnej innej firmie. Wiem, że to przekręt, poczytałem o nich na forum do którego podałem link. Nie będę teraz marnował czasu i reszty kasy na jeżdżenie na policje itd by zgłosić sprawe, bo muszę szukać pracy.

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    witam

    w poszukiwaniu pracy natknąłem się na firmę

    "TMT" Przedsiębiorstwo Transportowo-Logistystyczno-Spedycyjne Lwowska 17 37-700 Przemyśl
    po wstępnej rozmowie telefonicznej w piątek
    kontaktuję się z nimi drogą elektroniczną i potrzebuje sprawdzić czy owa firma w ogóle istnieje.
    Kazali mi założyć konto i wysłać dokumenty z banku wraz z kartą płatniczą kodem PIN na adres "siedziby firmy" do Kanady.
    Rozje... mnie w tym momencie, powazny jestes? Aby nie powiedziec grubiej...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Rozje... mnie w tym momencie, powazny jestes? Aby nie powiedziec grubiej...
    o koncie napisała mi babka w sobote, dziś byłem w Zielonej Górze z teściem w szpitalu to przy okazji by nie jeżdzić dwa razy założyłem konto, o tym fakcie poinformowałem ową firmę drogą elektroniczną w odpowiedzi otrzymałem:


    Witam, komplet dokumentow, ktore Pan otrzymal z Banku wraz z karta i pinem nalezy przeslac do siedziby glownej Firmy celem weryfikacji oraz przypisania konta kuriera do systemu online Firmy, dla pozniejszego monitorowania zarzadzaniem srodkami Firmy. Po odeslaniu dokumentacji, rachunek automatycznie zostanie zasilony kwota zadatku paliwowego i bedzie do dyspozycji kuriera. Przesylke nalezy przeslac listem zwyklym priorytetowym na adres: Neil Thomson Apt. 6-74 Hanna St. W N8X 1C8 Windsor ONTARIO CANADA Po wyslaniu dokumentow prosze mnie powiadomic mailem. Nie nadawac przesylek poleconych gdyz w Kanadzie nie jest to powrzechnie uzywane a przesylka zamiast trafic do skrzynki Firmy, zostaje na poczcie glownej. Prosze nadac list zwykly priorytetowy, nie zdarzylo sie zeby jakakolwiek przesylka zaginela. To ulatwi nam wspolprace. Pozdrawiam Justyna Malicka


    po ty emailu skontaktowałem się z placówka banku i poinformowałem o sytuacji. Gość u którego zakładałem konto powiedział, ze powiadomi
    służby bezpieczeństwa banku.

    po tym fakcie napisałem posta.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    dużo się robi teraz takiego matwactwa moja dziewczyna szukała parcy przez ogłoszenia z neta i lipa sama się okazuje jeśli nie masz dojścia to ciężko z dobra robótką:( takie polskie realia,w firmie której pracowałem w ciągu dnia zwolnili ok 200osób bo niby pracy nie ma:(

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] Spręzyny tylne-wymiana, jaka firma.
    Przez serekkox w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 10-05-2018, 09:00
  2. Łożysko koła tylnego - jaka firma?
    Przez Blumen w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2012, 11:44
  3. [E38] witam forumowiczów i odrazu prośba o ocene e38
    Przez seba_235 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 21:27
  4. [E32] Podejrzana cena,
    Przez andrzej69 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-10-2010, 16:26
  5. [16] Firma a indeks prędkości
    Przez Damias w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-02-2009, 13:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •