Witam wszystkich użytkowników forum :)
Jestem ogromnym fanem motoryzacji, e66 to zdecydowanie jeden z kultowych samochodów.
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem 750li w kolorze monaco blue z bardzo jasnym wnętrzem. W tej chwili nie posiadam jeszcze zdjęć samochodu. Postaram się je niedługo dorzucić.
Moim planem było zrobienie pakietu shadow ale na chwile obecną zaczął mi się podobać pakiet chrom :) Kupiłem nawet plastidip w sprayu( polecam, bardzo dobry efekt na moim innym aucie).


Pierwszą" modyfikacją",była wymiana podświetlenia rejestracji na LED. Bardzo estetycznie to wygląda.

Kolejna zmianą, którą zamierzam przeprowadzić jest zmiana koloru 19 calowych, 10 ramiennych felg.
Myślałem nad kolorem czarny połysk, ale to optycznie zmiejszy felgi+ mam wrażenie, że do monaco blue z pakietem chrome by nie pasowało.
Następnym interesującym mnie kolorem był tzw gunmetal, ale zaprzyjaźniona mi lakiernia posiada tylko palete ral, a nie mam zielonego pojęcia, który to gunmetal :).
Na chwilę obecną skłaniam się wiec najbardziej do któregoś z odcieni szarego w połysku lub pólmatu.

Pozdrawiam z Gdyni :)