Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: POMOCY - kilka usterek - prosze o komentarz

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Nie napisales jeszcze najwazniejszego: czy to pomoglo?? ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    U mnie pompa miała metalowe łopatki... wymieniłem ją bo miała luz na ośce z wiskiem i rzęziła, wycieków nie było żadnych, na pewno nikt jej przede mną nie wymieniał. Jedno co mi się nasuwa to to że płyn u mnie z odpowietrznika nie bryzga mocnym ciśnieniem a tylko uchodzi ciśnienie ilekroć bym nie odkręcał a temp max 107. Piszesz że chłodnice były czyste pomiędzy nimi też sprawdzałeś ?? jak wyjąłem swoją to syfu było tyle że nie wiem czy bym zmieścił w torbę z tesco :razz:

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Po 3 dniach testów jest następująco (dodatkowo wymieniłem olej i filtr Castrol Edge 5W-40 Sport):
    Temperatura maxymalnie skacze do 108 stopni (rzadko przeważnie jest 107 na postoju) Jak jadę to swobodnie skacze pomiędzy 99 a 107 zależy od obrotów, jeżdżąc po mieście jakby schładza się w okolice 98-100 na trasie w zależności w czasie jazdy spokojnej jest 106-107 po trasie dojazd do korku+postuj max 108 przeważnie 107 jazda po korku po mieście schładza jak wyżej pisałem potemm ruch w trase też jak wyżej pisałem to chyba dobrze??? MYŚLE ŻE POMOGŁO co do tej pompy wsp. obiegu czy włącza się ona przy zapłonie czy później przy włączaniu ogrzewanie?? Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •