Witam ostatnio wracając z przejażdżki zauważyłem że z nawiewu na przednią szybę od strony pasażera wieje ciepłe powietrze mimo tego ze pokrętła ustawione są na 16st. myślałem że coś się zacięło i to chwilowe, ale się myliłem, więc zacząłem szukać przyczyny, z początku myślałem że to może coś z elektrozaworami bo wcześniej gazownicy źle podpięli mi reduktor w wyniku czego zamarzał później to poprawili, reduktor przestał zamarzać ale przy dziwnym zbiegu okoliczności zaczęły mi się dziać takie rzeczy z nawiewem, i właśnie wczoraj jadąc w małą traske złapał mnie deszcz w wyniku czego zaczęły mi parować szyby wiec nie zastanawiając sie włączyłem szybkie osuszanie szyby czołowej i zauważyłem że od strony pasażera zaczęło wiać ciepłym powietrzem natomiast od strony kierowcy wiało zimnym, dopiero po ustawieniu pokrętła na czerwone pole zaczęło lecieć ciepłe powietrze od strony kierowcy, kiedy szyby odparowały wyłączyłem tą funkcję i wtedy zauważyłem że od strony pasażera dalej wieje ciepłe mimo tego że wszystko było ustawione na 16st. i w żaden sposób nie dało się tego wyłączyć, no chyba ze włączyłem klime ale po jej wyłączeniu z nawiewu pasażera na szybę znowu zaczynało wiać ciepłe.

Wiecie co może być przyczyną??