Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [elektryka] Fabryczny alarm BMW oszalał :(

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    39
    BMW
    X-5 Sahara
    Skąd
    Bolesławiec

    [elektryka] Fabryczny alarm BMW oszalał :(

    Witam

    Tak jak w temacie.
    W mojej buni sfiksowal fabryczny alarma zalancza sie bez powodu .... przetestowalem praktycznie we wszystkich warunkach atmosferycznych, wybilem wszystko co zyje w kabinie i kuferku, sprawdzalem w obszarze zabudowanym (bliskosc do budynkow i przeszkód) na szczerym polu na wietrze i bez wiatru gdy goraco gdy zimniej na sloncu i bez slonca.... normalnie masakra juz 3 krotnie rozladowal sie przez to akumulator (to wtedy gdy nie jezdze autem ze 3 dni bo gdzies wybywam na delegacje).
    Plus tego byl taki ze nigdy nie zalanczal sie po 22.00 do 6 rano (łaskawca) ale od 3 dni wyje juz i w nocy wiec od 3 dni nie mialem ciaglego snu :( sposob jest jeden zostawic auto otwarte no ale ja dziekuje za taki polsrodek :D

    Moja prosba jest nastepujac gdzie jest ten cholerny pikacz abym mogl go roztrzaskac siekiera ;D a tak na powaznei moze ktorys z was rozzbroil fabryczny alarm na amen albo juz sie spotkal z takim objawem.

    Dopiero za tydzien pojade do MPowera on cos poradzi ale nie wiem czy psychicznie wytrzymam to ciagle pik pik pik pik pik i tekst od sasiad "ku....a wylacz to pan" :D
    Infantry dying....pilots just flying "P
    www.31blot.mil.pl serdecznie zapraszam :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków

    Alarm

    Witaj
    Akurat wymieniałem wczoraj amorki i chyba trafiłem na centralke autoalarmu. Ja na kluczyku mam częstotliwość pracy pilota i za tylna kanapą dokładnie po tej samej stronie co kierowca na wysokosci barków zaraz przy słupku jest takie pudełeczko i na nim też była wydrukowana ta sama wartość częstotliwości, zresztą wychodziła z tego modułu antenka,wieć jestem pewny na 99%, ze to centralka autoalarmu. Trochę rozbierania, ale może faktycznie padła Ci centralka, nic więcej w tej chwili Ci nie pomogę.
    Pozdrawiam
    Rosomak-:)))

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Witam temat byl poruszany na forum a przyczyn tego zjawiska moze byc kilka ja osobiscie za rada kolegow z forum pomacalem czujnik od maski i wszynio sie naprawilo
    pozdrawiam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Temat był już poruszany wiele razy- np tutaj. . To częsta usterka w e38.
    Pikacza nie trzeba roztrzaskiwać siekierą- wystarczy mu wyjąć bezpieczniki. Przynajmniej spokój jest, alarm działa dalej (po cichu :) ), a znalezieniem przyczyny można zająć sie później.

    Pozdro

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    39
    BMW
    X-5 Sahara
    Skąd
    Bolesławiec
    Dzieki Kotlet o to mi chodzilo bezpiecniki nr 56 i 58 wyciagniete :D i nie pika :P tylko blyska :D a siekiera w pogotowiu jakby co :D

    Znalazlem trachniety czujnik ten maskowy wyjalem go i narazie spokoj :) Jeszcze raz dziekuje za wskazowke :)
    Infantry dying....pilots just flying "P
    www.31blot.mil.pl serdecznie zapraszam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •