Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: 750i High Line za grosze

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Faktycznie licznik kręci już w odwrotną stronę..;/

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Gdyby nie to, że wpakowali mi wczoraj nogę do gipsu to z chęcią bym pojechał ją oblukać tak z czystej ciekawości, bo coś za pięknie wszystko wygląda.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Taki komplet z wiązkami audio i wzmacniaczem kosztuje osobno połowę tego auta..
    Kafarek ty to chyba ceny z "jebaja" przeliczasz na złotówki:D idąc tym tropem to lusterko polift fotochrom z e32 jest warte 500zł albo i lepiej bo widywałem je po 90-120ojro a naprawdę można je kupić za 50-80zł :D


    A co do HL to fajny dawca naprawdę

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Maćku, od kilku lat przeglądam aukcje w poszukiwaniu elementów zestawu (nawet poszczególnych kabelków) i doszedłem już dawno do wniosku, że skompletowanie całości na rynku wtórnym tak jak wyszło z fabryki i tak jak to jest w tym HL-u, jest po prostu niemożliwe. W całości, razem z wiązką, wyświetlaniem na zegarach, pilotem itp ten zestaw Audio jest bardzo skomplikowany i ciągnie się po każdej stronie auta. Wystarczy brak jednego kabla łączącego wiązki, lub kabel oryginalny ale pochodzący z krótkiej wersji i szlag trafia przekładkę. Coś zawsze będzie nie tak.. Pomijam fakt, że tylko raz widziałem na aukcji (niemieckiej) pełny komplet bez braków.. Kosztował prawie tyle co auto i była to licytacja :] Sprzęt audio w tym aucie to biały kruk. Wyprucie tego z auta i sprzedaż, to wielka sztuka. Gra niewarta świeczki.. Dlatego tak mało pełnych kompletów. Poza tym ludzie nie wiedzą co mają.. Uważam że tego HL-a warto ratować.. Własnie dlatego że ma na prawdę topowe wyposażenie.. To odpowiednik L7.. max wyposażenie.. Chociaż ja bym tam parę rzeczy dołożył :P


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Na bank bita i klepana ze wszytskich stron... przód krzywy, tył krzywy... kolega e32maciek ma rację idealna na dawcę :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    ja bym go brał w całości i ratował, na pewno za X lat więcej bedzie warte auto, gdzie po rozkodowaniu VINu wyjdzie zgodnie z prawda Highline, niż golas ze wszystkim dokładanym.

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Maćku, od kilku lat przeglądam aukcje w poszukiwaniu elementów zestawu (nawet poszczególnych kabelków) i doszedłem już dawno do wniosku, że skompletowanie całości na rynku wtórnym tak jak wyszło z fabryki i tak jak to jest w tym HL-u, jest po prostu niemożliwe. W całości, razem z wiązką, wyświetlaniem na zegarach, pilotem itp ten zestaw Audio jest bardzo skomplikowany i ciągnie się po każdej stronie auta. Wystarczy brak jednego kabla łączącego wiązki, lub kabel oryginalny ale pochodzący z krótkiej wersji i szlag trafia przekładkę. Coś zawsze będzie nie tak.. Pomijam fakt, że tylko raz widziałem na aukcji (niemieckiej) pełny komplet bez braków.. Kosztował prawie tyle co auto i była to licytacja :] Sprzęt audio w tym aucie to biały kruk. Wyprucie tego z auta i sprzedaż, to wielka sztuka. Gra niewarta świeczki.. Dlatego tak mało pełnych kompletów. Poza tym ludzie nie wiedzą co mają.. Uważam że tego HL-a warto ratować.. Własnie dlatego że ma na prawdę topowe wyposażenie.. To odpowiednik L7.. max wyposażenie.. Chociaż ja bym tam parę rzeczy dołożył :P
    masz pewnie rację dzwoniłeś do gościa?chętny na zamianę?:D

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Uważam że tego HL-a warto ratować.. Własnie dlatego że ma na prawdę topowe wyposażenie.. To odpowiednik L7.. max wyposażenie.

    No cóż "W MYLNYM JESTEŚ PAN BŁĘDZIE" :D

    Co do audio, to OK niech sobie będzie biały kruk na 10 CD. Gorzej z resztą, bo nie zachwyca. Całość ratuje ta podwójna szyba, którą w połączeniu z tym beznadziejnym pakietem HL jeszcze jakoś broni specyfikację tego auta.

    "Ratowanie" takiego 750 HL zasługuje na jeszcze jedno forumowe story... z pulą kosztów oscylującą w okolicach domku z działką na Mazurach zakończy się z pięknym i klasycznym finałem na allegro.
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #29
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Auto jest zostawione w rozliczeniu u kolegi od słynnego L7 ;) Można dzwonić i pytać co i jak..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    a ja bym wział to na przekladke do swojej tylko nie za taka cene :)

Podobne wątki

  1. Okazja Highline za grosze :-)
    Przez avecezarave w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 21:19
  2. Fotki e32 750 il high line dzieki wszystkim za powitanie :)
    Przez Świrus w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •