Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Bavaria C Professional RDS-ile warte?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    A co te radio ' Bavaria C Professional RDS " robi że ceny dochodzą do tysiąca euro ? Nie żebym się napalił ale to jest interesujące :icon_rolleyes:
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  2. #12
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Radio już jest u mnie. Wyświetlacz nad małymi guziczkami sprawny czytelny w 100% jedna dioda po środku przepalona bo słabiej widać troszkę.Reszta podświetlanych guzików OK. Wyświetlacz z prawej strony ma zagubione pixele niestety (dość dużo) ale kod da radę wpisać.Dziś albo jutro będzie rozkodowane. Muszę poszukać magika w mojej okolicy co mi te pixele naprawi i wymieni małą diodę. W takim stanie nie sprzedam bo nie chcę żadnych negatywnych opinii.pozdrawiam

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #13
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez artur677 Zobacz posta
    A co te radio ' Bavaria C Professional RDS " robi że ceny dochodzą do tysiąca euro ? Nie żebym się napalił ale to jest interesujące :icon_rolleyes:
    to taki firmowy bmw odpowiednik - radia alpiny z najwyższej półki w dzisiejszych czasach tak bym to określił samo radio nawet nie jest radiem a jedynie jednostką sterującą tunerem i zmieniarką ten sprzęt był w latach 90 najbogatszą opcją nagłośnienia. Ceniony przez fanów orginalnych retrofitów za doskonałą jakość dzwięku i swoją orginalność dlatego ceny są tak zawrotne

    Dorka sorki ale cena 150zł to chyba nie za ten model o którym teraz rozmawiamy

  4. #14
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Takie fotki na szybko, radio panel praktycznie jak nieużywany ale te pixele, wieczorem zrobię foto i mi powiecie czy da rade to naprawić samemu czy tylko do dobrego serwisu.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Cytat Zamieszczone przez jarek88 Zobacz posta
    to taki firmowy bmw odpowiednik - radia alpiny z najwyższej półki w dzisiejszych czasach tak bym to określił samo radio nawet nie jest radiem a jedynie jednostką sterującą tunerem i zmieniarką ten sprzęt był w latach 90 najbogatszą opcją nagłośnienia. Ceniony przez fanów orginalnych retrofitów za doskonałą jakość dzwięku i swoją orginalność dlatego ceny są tak zawrotne

    Dorka sorki ale cena 150zł to chyba nie za ten model o którym teraz rozmawiamy
    Czyli że w czym jest w końcu lepsze, czy ta jakośc jest rzeczywiście odczuwalnie lepsza na papierowych(gównianych)ori głosnikach, jesli chodzi o twoje porównanie to najwyższy Alpine w porównaniu do budżetowego ma co najmniej 3 pary wyjść RCA, filtry hpf,dpf, regulacje wzmocnienia na co najmniej kilkunastu częśtotwliwościach dźiwięku itd itd. I się pytam teraz czy jest mi ktos w stanie wytłumaczyć co ma lepszego to radio od takiego np. bavaria c business rds?
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez artur677 Zobacz posta
    A co te radio ' Bavaria C Professional RDS " robi że ceny dochodzą do tysiąca euro ? Nie żebym się napalił ale to jest interesujące :icon_rolleyes:
    Podejrzewam,że nowe w ASO tyle nie kosztuje :)
    http://allegro.pl/bmw-bavaria-c-prof...464948139.html
    Ostatnio edytowane przez marek1132 ; 06-07-2012 o 08:00
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  7. #17
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    Podejrzewam,że nowe w ASO tyle nie kosztuje
    Hehe...no ale i tak tanio nie jest....:p
    http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...3650105#part03

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Podstawową różnicą w tych radiach co podałes Arturze jest fakt separowanych 4 kanałów.. Powtarzam.. separowanych - czyli z osobnymi masami. Kolejna rzecz, to wyświetlanie RDS na zegarach.. czyli k-line.. kolejna rzecz to system RDS.. I ostatnia.. zajebisty dźwięk który dorównuje nie jednemu sprzętowi z obecnej top półki. Do tego jeśli dodać rok produkcji.. No biały kruk ;)

    Ceny? Zajebiste bo..

    - nie produkuje się już tego ładnych parę lat..
    - w 100% sprawny sprzęt prawie nie istnieje.. Mniejsze lub większe defekty są z racji choćby wieku..
    - w zapasach ASO nie ma wielu elementów
    - mało który elektronik w pospolitych serwisach wie jak naprawić ten zestaw


    Mogę tak pisać i pisać.. Sam mam już 2 komplety z czego jeden pełny i nie mam zamiaru go sprzedawać.. ewentualnie kupić trzeci :]


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    ja poluje na taki zestaw ale ciezko trafic. szybciej mozna cale auto kupic z takim zestawem. :(

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Podstawową różnicą w tych radiach co podałes Arturze jest fakt separowanych 4 kanałów.. Powtarzam.. separowanych - czyli z osobnymi masami. Kolejna rzecz, to wyświetlanie RDS na zegarach.. czyli k-line.. kolejna rzecz to system RDS.. I ostatnia.. zajebisty dźwięk który dorównuje nie jednemu sprzętowi z obecnej top półki. Do tego jeśli dodać rok produkcji.. No biały kruk ;)

    Ceny? Zajebiste bo..

    - nie produkuje się już tego ładnych parę lat..
    - w 100% sprawny sprzęt prawie nie istnieje.. Mniejsze lub większe defekty są z racji choćby wieku..
    - w zapasach ASO nie ma wielu elementów
    - mało który elektronik w pospolitych serwisach wie jak naprawić ten zestaw


    Mogę tak pisać i pisać.. Sam mam już 2 komplety z czego jeden pełny i nie mam zamiaru go sprzedawać.. ewentualnie kupić trzeci :]
    to już wszystko wiem, taka odpowiedx chciałem uzyskać :) wyswietlanie RDS na zegarach to już wystarczający powód aby mieć to radio, aleeee a propos jakości/mocy sygnału na głośniki, cały czas z roku na rok w każdej dziedzinie także i elektroniki postęp jest nieslychany i czy rzeczywiście takie bavaria c professional wyprodukowane pod koniec lat 80 jest lepsze od 10 lat młodszego zwykłego radia z np. e36?
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

Podobne wątki

  1. [audio/video] [E32] Bavaria C Professional RDS - podłączenie do licznika
    Przez Kafarek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 12:02
  2. [audio/video] schemat wzamacniacza Bavaria C Professional RDS
    Przez Nowa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-09-2011, 08:49
  3. [audio/video] Prośba o ustalenie nr wzmacniacza Bavaria C Professional RDS
    Przez Nowa w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-09-2011, 19:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •