Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: 735 do oceny, śląsk Katowice

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE

    735 do oceny, śląsk Katowice

    Witam, co myślicie o tym modelu, cena niska ze względu na to iż jest to przeróbka z Anglika, nawet bardzo ładnie wykonana... Blacha w super stanie, chyba najlepsza ze wszystkich jakie do tej pory widziałem, a niektóre modele były sporo droższe. środek też bez zastrzeżeń. Lecz nurtuje mnie kilka rzeczy, mianowicie:

    http://otomoto.pl/bmw-735-ladne-bmw-735-C23774818.html

    1. Klimatyzacja nie działa, nawet nie czuć nawiewu
    2. Przy włączonym zapłonie zamigają "ringi" (dziwne... ) jakby jakieś zwarcie
    3. Autko normalnie odpala lecz na zimnym silnik troszkę kuleje ale jest bardzo cichy...
    4. Chyba najgorsza rzecz, zajrzałem do zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy a tam UWAGA! SUSZA JAK NA PUSTYNI....


    I teraz nie wiem czy dać sobie spokój z tym okazem, bardzo mnie zastanawia ten brak płynu chłodzącego i czy silnik nie został przegrzany. Podejrzane jest też to że autko stoi od jakiego czasu.

    A może jest ktoś na forum kto zna ten model?? Bardzo proszę wszystkich o jakieś podpowiedzi co robić. Pozdrawiam

    PS. Ten niebieski kolor i jasna skóra komponuje się super i tylko dlatego jestem nim zainteresowany.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Przeróbka z Angola-daj sobie spokój -auto nie do odsprzedania a reszta z Twojego opisu mówi sama za siebie... Auto troszkę ''ulepione'' jak na pierwszy rzut oka

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ze względu na anglika jak dla mnie odpada od razu.

    Ringi moga tak migać i nie jest to żadne zwarcie :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    u mnie tez czasem tak migają także tym bym się nie przejmował , moim zdaniem lepiej dozbierać, dołożyć parę tys i coś innego poszukać

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Jedna z brzydszych E38 jakie widzialem...a te wydechy co tak wystają spod tego zderzaka...urwały sie czy co?O tych pomalowanych wstecznych na niebiesko to już nawet nie wspomnę...daj sobie z nią na luz...wolałbym E32 za takie pieniądze.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    odpuść, za te pieniądze to mozna szukac co najwyżej e32, a i tak nawet taka za 10kzł będzie wymagala zapewne wsadzenia w nią pewnej sumy
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    z racji ze jest to przekladka z anglika to ja odradzam, nikt tego nie bedzie chcial kupic pozniej. nie wiadomo jak to jest poskładane, to nie takie proste i na pewno tanio nie było, wiec gdzie tu wartosc samego auta..?
    ringi mrygaja bo nie powinno ich przede wszystkim tam byc w tym aucie, no ale sa i pewnie sa podpiete pod swiatla pozycyjne - komputer sprawdza zarowki wlasnie w taki sposob ze wysyla tam co chwile prad na ulamek sekundy. Zarowka zwykla nie zdazy zareagowac tak szybko zeby zdazyc sie zapalic, a takie jakies diody czy ringi ccfl reaguja o wiele szybciej no i w efekcie widac mryganie. Mniej wiecej tak to jakos dziala chyba.
    Odradzam tez zakup e32, dozbieraj pare tysiakow na normalne e38 i bedziesz zadowolony.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    z racji ze jest to przekladka z anglika to ja odradzam, nikt tego nie bedzie chcial kupic pozniej. nie wiadomo jak to jest poskładane, to nie takie proste i na pewno tanio nie było, wiec gdzie tu wartosc samego auta..?
    ringi mrygaja bo nie powinno ich przede wszystkim tam byc w tym aucie, no ale sa i pewnie sa podpiete pod swiatla pozycyjne - komputer sprawdza zarowki wlasnie w taki sposob ze wysyla tam co chwile prad na ulamek sekundy. Zarowka zwykla nie zdazy zareagowac tak szybko zeby zdazyc sie zapalic, a takie jakies diody czy ringi ccfl reaguja o wiele szybciej no i w efekcie widac mryganie. Mniej wiecej tak to jakos dziala chyba.
    Odradzam tez zakup e32, dozbieraj pare tysiakow na normalne e38 i bedziesz zadowolony.
    a dlaczego odradzasz zakup E32?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    Wiem że ciężko sprzedać anglika dlatego też cena za którą mogę ją kupić jest bardzo bardzo atrakcyjna... Oglądałem już sporo e38 dużo droższych i ich po wypadkowość mnie przerażała - Przejścia/zapylenia/pękająca szpachla/krzywe (klepane) podłużnice. A tutaj nic nie widać, nawet czujnik pokazuje OK. Ale teraz nie o tym. Każdy wie, że nikt dobrego (sprawnego) auta nie sprzedaje i z tym się liczę. Powiedzcie mi dlaczego w zbiorniczku wyrównawczym jest susza? Możliwe jest za cały płyn z układu uciekł i autko było odpalane bez chłodzenia? Ile wchodzi do układu tego płynu? Da radę jakoś sprawdzić czy silnik nie został przegrzany? Dzięki za wskazówki. Pozdrawiam

  10. #10
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    dmisieekk ,dozbieraj kasy u kup sobie normalne auto, bo z tym co podałeś będziesz miał kłopoty i tyle :)

Podobne wątki

  1. Spot techniczy Śląsk - Katowice
    Przez Aldik w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 04-06-2011, 16:19
  2. 29.05.10 Katowice
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 13:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •