Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: jak schować radio z wysuwanym ekranem. e 38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    122
    BMW
    735ia
    Skąd
    legnica

    jak schować radio z wysuwanym ekranem. e 38

    Witam
    Założyłem do swojego e38 pioneera z wysuwanym ekranem 1 din. mam teraz takie pytanie, czy macie jakiś pomysł jak ukryć radio przed złodziejem? niestety klapka która zasłania oryginalne radio nie funkcjonuje i generalnie nie mam pomysłu.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez kociubek Zobacz posta
    niestety klapka która zasłania oryginalne radio nie funkcjonuje
    Ale nie funkcjonuje bo nie ma takiej możliwości przez to nowe radio czy jest zepsuta...bo bez tej klapki to ciężko o jakiś inny sposób...no chyba,że wyciągany panel od radia jeśli radio z ekranem posiada taki panel.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    przerabiałem temat, nie da sie, chyab ze wytniesz nagrzewnice ;]

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    przerabiałem temat, nie da sie, chyab ze wytniesz nagrzewnice ;]
    ???Przecież radio już jest założone...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    lionix pewnie miał na myśli radio 2dinowe. Przy czym tak czy inaczej bzdurą jest to co napisał. Ja mam włożonę 2-dinówkę i nic nie wycinałem, kwestia umiejętnego rozplanowania miejsca.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    A troszke z innej beczki...czy wymieniając radio...np z ori kaseciaka,który praktycznie się nie nagrzewa na jakieś nie ori z kompaktem,które niestety ale osiągają dosyć wysokie temperatury...nie zaszkodzi to silniczkom od klap,które są umiejscowione bardzo blisko...chodzi mi o temperaturę czy nie będzie za wysoka dla tych silniczków i po jakimś czasie ich nie uszkodzi...sorry za OT.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    122
    BMW
    735ia
    Skąd
    legnica
    nie no klapki sie nie da zaciagnąc bo radio ja blokuje

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    lionix pewnie miał na myśli radio 2dinowe. Przy czym tak czy inaczej bzdurą jest to co napisał. Ja mam włożonę 2-dinówkę i nic nie wycinałem, kwestia umiejętnego rozplanowania miejsca.
    Zarówno 2din i 1din, a jakie masz radio?? Bo ja chciałem takie założyć i się okzałało że DUPA bo nie da się go wsadzić (tzn da sie ale jak ma wystawać 10 cm to ja dziękuję)

    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    A troszke z innej beczki...czy wymieniając radio...np z ori kaseciaka,który praktycznie się nie nagrzewa na jakieś nie ori z kompaktem,które niestety ale osiągają dosyć wysokie temperatury...nie zaszkodzi to silniczkom od klap,które są umiejscowione bardzo blisko...chodzi mi o temperaturę czy nie będzie za wysoka dla tych silniczków i po jakimś czasie ich nie uszkodzi...sorry za OT.
    nic im nie będzie, ja tak mam i jest OK, i tak większa temp idzie od nagrzewnicy :D

    Cytat Zamieszczone przez kociubek Zobacz posta
    nie no klapki sie nie da zaciagnąc bo radio ja blokuje
    Otóż to
    Ja tak jeździłem ale w końcu wywaliłem. U mnie to ledwo co zwkły soniacz wchodzi, bo z tyłu jest bardzo mało miejsca. Tak jak mówię, radia z wysuwanymi monitorami są dużo dłuższe od normalnych, więc nie ma opcji go tam schować :) ja rozebrałem deske żeby kable poupychać, radio weszło na max ale i tak wstawało i to sporo (bo nie chciałem nic ciąć, przerabiać, zdejmować itp)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    Zarówno 2din i 1din, a jakie masz radio?? Bo ja chciałem takie założyć i się okzałało że DUPA bo nie da się go wsadzić (tzn da sie ale jak ma wystawać 10 cm to ja dziękuję)
    Pioneer AVH-2400BT

  10. #10
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    ja ostatnio takie radio zamontowałem u siebie i nic nie wystaje,weszło do końca.Aaa mam wyjmowany panel i z tyłu jedną naprawdę małą kostkę i 8 wychodzących czincz do których można podłączyć monitory,kamerę i jakieś jeszcze tam dodatki.Jutro zrobię zdj. i wkleję zobaczycie jak to wygląda.
    Zaznaczę od razu że kupiłem i zamontowałem to radio,bo dostałem po okazyjnej cenie,po urlopie planowany zakup oryginalne 16:9 + okablowanie i pozbędę się tego chińskiego Spydera.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Jak wymontować radio 16:9
    Przez MaxDamage w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 20:55
  2. [audio/video] jak wymontować radio tv
    Przez daber w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-06-2011, 15:14
  3. Jak wzciagna oryginalne radio
    Przez korni8808 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 16:56
  4. E38 XXXXXL L7 może sie schować
    Przez Supermen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 20:47
  5. jak wyciagnac radio
    Przez kamiltar w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 18:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •