nie masz wyjścia B) MŁODY
moloko rozumiem , że to Ty ' klikleś ' ze Ci sie nie podoba to druciarstwo jak mówisz ;D
nie masz wyjścia B) MŁODY
moloko rozumiem , że to Ty ' klikleś ' ze Ci sie nie podoba to druciarstwo jak mówisz ;D
♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥
Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.
AJK : ( ♥
Majster nawet nie ma czasu na Forum skrobnąć, tylko Madzie do tego pogonił ;D
Siedzi i kmini jakby tam jeszcze odkurzacz upchać :D
Seweryn - trzymam kciuki!!!
Zobacz, komentuj moje GreenGermanStyle7er:
http://7er.pl/showthread.php/4519-e38-Moje-kolejne-7er-w-Stajni-!-)/page5?highlight=Grabol
Z wiarygodnego źródła dowiedziałem się, że 7er już zakupiona, więc pytam się gdzie są kur-ten-teges foty ???:D:D
Mr. Perfect 4 x K1 World Champion
heheh no ja też już o tym jakiś czas temu słyszałem![]()
♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥
Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.
AJK : ( ♥
Ten stroposkop to mniejszy nie mógł być? :D
ładne auto
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic
Zielona :D
To chyba jakiś spesial edyszyn bo ma ringi :D
Zobaczymy jak długo to auto będzie miało cywilny image ;)
Zobacz, komentuj moje GreenGermanStyle7er:
http://7er.pl/showthread.php/4519-e38-Moje-kolejne-7er-w-Stajni-!-)/page5?highlight=Grabol
No no fajny duwopóz :P
4 literki i 6 gang, oj będzie zabawa :D Nie Magda? :crazy_pilot:
Mr. Perfect 4 x K1 World Champion