Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69

Wątek: 2 czarnuchy witają 7er

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    nie masz wyjścia B) MŁODY

    moloko rozumiem , że to Ty ' klikleś ' ze Ci sie nie podoba to druciarstwo jak mówisz ;D
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,078
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    moloko rozumiem , że to Ty ' klikleś ' ze Ci sie nie podoba to druciarstwo jak mówisz
    Hmmm...absolutnie nic nie klikałem...ale jak widzę ktoś to zrobił...:p
    Spoko zaraz kliknę na plusa...:D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Majster nawet nie ma czasu na Forum skrobnąć, tylko Madzie do tego pogonił ;D
    Siedzi i kmini jakby tam jeszcze odkurzacz upchać :D
    Seweryn - trzymam kciuki!!!

  4. #4
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Z wiarygodnego źródła dowiedziałem się, że 7er już zakupiona, więc pytam się gdzie są kur-ten-teges foty ???:D:D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    heheh no ja też już o tym jakiś czas temu słyszałem

  6. #6
    toście chłopaki dobrze slyszeli ;D

    zimowy dupowóz w rodzinie się pojawił nie ma się co rozpisywać ocencie sami

























    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ten stroposkop to mniejszy nie mógł być? :D

    ładne auto
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Zielona :D
    To chyba jakiś spesial edyszyn bo ma ringi :D

    Zobaczymy jak długo to auto będzie miało cywilny image ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    No no fajny duwopóz :P

  10. #10
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    4 literki i 6 gang, oj będzie zabawa :D Nie Magda? :crazy_pilot:
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Podobne wątki

  1. 7er vs A8
    Przez jimbo22 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 08:19
  2. [E32] "Dziadek ze Zlotu" i jego zielone E32 750iL witają
    Przez ccman w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 13:19
  3. Co po 7er?
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 21:35
  4. CB i 7er
    Przez siodemka w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-12-2008, 05:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •