Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Witam serdecznie

  1. #11
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Sebek na poligon to chyba go nie brali ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W jednym przypadku moze to byc atutem w drugim minusem.


    Samochod mogl przez dlugi czas byc nieuzywany - stad mozliwy stan kilometrow 116 tysiecy.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    A na kiedy sie umówiłes na oglądanie auta? We Wrocku?
    Wstępnie w czwartek a ostatecznie piątek. Co masz kolego na myśli chcesz pomóc w oglądaniu ? było by mile widziane gdyby znawca użytkownik takiego cuda pomógł.
    ps. raczej będę się starał w czwartek ale sprawa do przedyskutowania

  4. #14
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Podaj gdzie i o której ...to moze podjadę :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Z tym testem dla dziennikarzy to może być różnie. Mógł długo stać nieużywany a równie dobrze mógł być żyłowany dość ostro, mieć natłuczone sporo km. Trzebaby to sprawdzić.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Podaj gdzie i o której ...to moze podjadę :)
    Ok jak będę znał czas i miejsce to postaram się dać znać.
    Mam jeszcze pytanie do kogoś co już oglądał to auto chętnie bym porozmawiał nawet telefonicznie jeśli mogę to proszę o nr na prw a ja oddzwonię

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    No to stało sie nabyłem ta z Wrocławia która była omawiana tu na forum z przebiegiem 116 tys rzeczywiście środek jak nowy wszystko co z wyposażenia jest sprawne i działa znakomicie. Nawet lodówka jest sprawna :p
    Ostateczna cena po niżej 40 tyś
    Na początku w drodze do domu wprawiła mnie w nerw ale ostatecznie okazało sie że to akumulator padł zakupiłem nowy i jak dotąd przestał piszczeć pasek na wolnych obrotach o czym wspominałem w innym poście. I dwa błędy które mi wywala to 1. błąd amortyzatora, i problem z ciśnieniem w kole po zapamiętaniu z czytanego ciśnienia zrobiły sie wszystkie kola na zielono a mimo to po uruchomieniu wywala w/w błędy jeśli ktoś może podpowiedzieć to proszę o rady.
    Jedynie coś czego nie zauważyłem to mam pękniętą szybę tylną od środka Jak troszkę znajdę czasu to wstawię fotki by wam pokazać.
    A bym zapomniał przedni zderzak muszę oddać do lakierowania o czym sprzedawca mnie po informował juz przy pierwszym kontakcie tele.
    ps. dodam że zrobiłem nią juz 450 km i jest super znakomite podróżowanie nią

  8. #18
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Fajnie. Coś ładna frekwencja nam się robi na forum ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Może ktoś zainteresowany kupnem w 100% sprawnej siódemki wszystko co ma na pokładzie działa i jest sprawne Nie świeci czerwony samochodzik :p

    Koledzy odświeżę starego kotleta ale myślę że warto bo sprawa tyczy się ponownie opisywanej w temacie E65 745i
    jak wcześniej pisałem było parę kwiatków po zakupie w/w samochodu ale jak w rzeczywistości się okazało były to drobnostki z którymi sobie szybko poradziłem.
    Najśmieszniejsze było to iż sprzedający poległ i udało mi się ją korzystnie kupić a całymi winowajcami które go skłoniły do sprzedania siódemki były słynne odmy :p
    Co prawda ja tak okazyjnie jak ją kupiłem jej nie sprzedam. Bądź co bądź troszkę w nią doinwestowałem, po usuwałem wszystkie nie dociągnięcia jakie w niej były.
    Prawdo podobnie w weekend znajdę troszkę czasu to będzie wystawiona na Oto Moto teraz tylko piszę tu dlatego że w tym temacie ona była omawiana na forum gdzieś jest też w temacie podany link do dyskusji, a jak będzie ogłoszenie to wszystko w nim postaram się opisać i wstawię w dziale sprzedam.

    Dla ułatwienia wszystkim zainteresowanym co zadadzą sobie pytanie dlaczego sprzedaje... powiem tak nie nie rozstaje się z siódemka na dobre. Po prostu trafiła mi się wyjątkowa okazja zmienić na polifta 750, a sprzedawca cierpliwie zaczeka aż sprzedam moja a jak się nie uda to zostanę przy swojej z nutka goryczy że nie udało mi się przesiąść na nowszą i też bogato wyposażona. Będę dalej z uśmiechem na buzi jeździł bo jazda siódemką daje powody do radości :D

    dla zainteresowanych podaje nr VIN by mogli go sobie rozkodować WBAGL61050DM58162 w razie pytań podaję tel 501 729 049, cena nie będzie niska bo w 100% sprawny wszystkie oleje i filtry zostały po wymieniane w lipcu tego roku po raz drugi prze zemnie bo w lipcu ubiegłego Roku ja kupiłem.
    Ostatnio edytowane przez tedi ; 03-08-2013 o 10:21

Podobne wątki

  1. [E38] Witam serdecznie
    Przez Veco w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 21:01
  2. [E65/66] Witam Serdecznie!
    Przez Shadow0407 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 06:59
  3. [E38] Witam serdecznie :)
    Przez krzysiek1989 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 15:48
  4. [E38] Witam serdecznie
    Przez makowina w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 01-04-2011, 14:54
  5. WITAM SERDECZNIE
    Przez Intymny w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •