Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ustawienie konkretnej czestotliwosci w radiu

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    ustawienie konkretnej czestotliwosci w radiu

    Witojcie!:) sprawa prosta ale z racji na to ze mam niesprawny wyswietlacz mid (probowalem naprawic i naprawa lekko nie poszla... w zasadzie go nie mam;) zostala lampka:) ) okazuje sie ze nie taka prosta:) otoz kupilem sobie ladowarke samochodowa do telefonu i jest w niej wbudowany transmiter FM:) wszystko dziala ale nie moge ustawic konkretnej czestotliwosci na radiu... przeskakuje mi co stacje i na tej czest. co ustawiam transmiter sie nie zatrzymuje:) (transmiter sprawdzony w hondzie - dziala) gdyby mogl mi ktos napisac "schemat" w co naciskac na komputerze (ktore przyciski, w jakiej kolejnosci i najlepiej zeby zaczac od glownego przycisku RADIO tego po prawej bo tez nie pamietam ktory to... ) zeby przestawic manualnie czestotliwosc?:> bo ja oczywiscie probuje na kierownicy przerzucac stacje bo tylko na zegarach wtedy dziala wyswietlacz z radia;) jest ktos tak mily?:> np mam ustawiona stacje 104,6 i chce zrobic na 105 :P prosze??:*

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    a nie prościej będzie transmiter ustawić pod radio?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez martinez538 Zobacz posta
    a nie prościej będzie transmiter ustawić pod radio?

    radio nie zatrzymuje sie na "pustych stacjach" wiec wszystkie sa zakodowane i przeskakuje co dzialajaca stacje... co kilka mhz lapie inne radio ale na czest. transmitera sie nie zatrzymuje...

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    85
    BMW
    E38 728i 95`
    Skąd
    SC CZĘSTOCHOWA
    jeżeli masz odtwarzacz kasetowy to sprawa z grubsza prosta;)

    na kierownicy ustaw sobie przybliżoną częstotliwość jaką Ci znajdzie najbliższą stacje ( zbliżoną do fali transmitera)
    otwierasz drewienko i tam masz kolejny przycisk do ustawiania częstotliwości tylko że ten nie szuka stacji a ustawia tak jak Ty sobie tego życzysz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	innenraum01b.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	71.3 KB
ID:	4636
    ( w tej samej linii pionowej co ustawianie fali na panelu radia )
    tam nie wiem co ile jest skok ale ktoś na pewno podpowie , wystarczy zapisać i po sprawie.

    a tak btw:
    Sam miałem do siebie instalować gdzieś ściemniony transmiter co by nie straszył jednak nauczony podróżami wkurzające jest wkradanie się innych częstotliwości więc zdecydowałem się wyjąc kaseciaka, wzbogacić go o adapter , kabelek wyprowadzić do tyłu, nad licznikiem , do drzwi i mam spokojnie leżącego jack`a czekającego na mp3 playach!
    mam nadzieje że się przyda, pzdr

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez muKo Zobacz posta
    jeżeli masz odtwarzacz kasetowy to sprawa z grubsza prosta;)

    na kierownicy ustaw sobie przybliżoną częstotliwość jaką Ci znajdzie najbliższą stacje ( zbliżoną do fali transmitera)
    otwierasz drewienko i tam masz kolejny przycisk do ustawiania częstotliwości tylko że ten nie szuka stacji a ustawia tak jak Ty sobie tego życzysz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	innenraum01b.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	71.3 KB
ID:	4636
    ( w tej samej linii pionowej co ustawianie fali na panelu radia )
    tam nie wiem co ile jest skok ale ktoś na pewno podpowie , wystarczy zapisać i po sprawie.

    a tak btw:
    Sam miałem do siebie instalować gdzieś ściemniony transmiter co by nie straszył jednak nauczony podróżami wkurzające jest wkradanie się innych częstotliwości więc zdecydowałem się wyjąc kaseciaka, wzbogacić go o adapter , kabelek wyprowadzić do tyłu, nad licznikiem , do drzwi i mam spokojnie leżącego jack`a czekającego na mp3 playach!
    mam nadzieje że się przyda, pzdr
    Masz kolego racje na radiu sie ustawia częstotliwość :P ALE ustawie sobie na częstotliwość powiedzmy 104.6 i dam na 105 to ledwo słychać transmiter i po sekundzie znow sobie znajduje najbliższa stacje... Nie da sie wyłączyć tego automatycznego wyszukiwania?... Z mojego auta sięga do hondy stojącej obok która ledwo łapie stacje a coś u mnie nie chce do zatrzymać na chwil na tej częstotliwości... W garażu podziemnym pod blokiem mam wszystkie stacje co Honda zapomina pod ziemia wszystkie... łapie mi chyba z milion stacji ale akurat na transmiterze nie działa...:/ wrrr! Położenie telefonu na tylnej półce (co jest absurdem którego bym nie robił i tak) tez nie pomaga...:/ wrrr... Da sie wyłączyć automatyczne wyszukiwanie?:> czympredzej nowy MId...

Podobne wątki

  1. Dołożenie wejścia AUX w radiu
    Przez stachu0505 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 04-05-2014, 06:33
  2. Radio, RDS w radiu, problem
    Przez tomgtdek69 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-12-2013, 14:01
  3. [audio/video] Wejscie aux w radiu BMW Business RDS
    Przez lionix w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 20:48
  4. Obsługa zmieniarki w radiu BMW Business CD RDS
    Przez Jakub w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2010, 16:01
  5. Programowe zdjecie filtra czestotliwosci ponizej 40hz w DSP
    Przez Tomar w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 09:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •