Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    11
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Szczecin

    Witam, jestem nowy i czaję się na E32 :)

    Witajcie, powoli przymierzam się do kupna E32. Najpierw miało być E38 ale stwierdziłem, że zamiast dojechanej E38 lepiej kupie dobrą E32 i będę zbierał na lepszą Bunie :) Mieszkam w Szczecinie i do tej pory miałem tylko dwa Opelki ;)
    Ostatnio edytowane przez Dave_Zworka ; 25-06-2012 o 23:13 Powód: To jest dział WITAM. Takie pytania zadawaj w odpowiednich działach ;)

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witamy w naszych skromnych progach :)))

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M

    po 1 szybkiego zakupu autka życzę
    po 2 co do swapa poszukaj na forum było gdzieś już
    po 3 wrzucaj linki do odpowiednich działów aut które chcesz kupić - postaramy sie podoradzac i pomóc z wyborem

    miłego uzytkowania forum :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar gsm191
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    95
    BMW
    e38 m60b30
    Skąd
    Nowy Sącz
    Po zdjęciach trudno ocenic... Na swapa musisz liczyć conajmniej wartość tego samochodu. Chyba że zostaniesz przy 3 litrowym silniku i tylko skrzynie bedziesz chcial wrzucic. Ale to tez tanie nie bedzie

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    11
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Szczecin
    Wrzuciłem link tutuaj bo jako nowy nie mogłem i tak gdzie indziej ;) Ale oczywiście jak już będę mógł pisać to wrzuce gdzie należy. Planowałem zostać przy 3l bo czy jest sens zmieniać na 4l ? po prostu nie lubię automatów a kupuje V8 dla dźwięku więc manual tym bardziej niezbędny ;D Hmm, ale uważacie że za 3000zł można kupić E32 które nie rozpadnie się w drodze powrotnej ? Bo szczerze to wolałbym kupić tą konkretną i wywalić ~2000zł na remont mechaniczny niż kupić w lepszym stanie i dokupić takie felgi itd

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dave_Zworka Zobacz posta
    Wrzuciłem link tutuaj bo jako nowy nie mogłem i tak gdzie indziej ;) Ale oczywiście jak już będę mógł pisać to wrzuce gdzie należy. Planowałem zostać przy 3l bo czy jest sens zmieniać na 4l ? po prostu nie lubię automatów a kupuje V8 dla dźwięku więc manual tym bardziej niezbędny ;D Hmm, ale uważacie że za 3000zł można kupić E32 które nie rozpadnie się w drodze powrotnej ? Bo szczerze to wolałbym kupić tą konkretną i wywalić ~2000zł na remont mechaniczny niż kupić w lepszym stanie i dokupić takie felgi itd
    Link do ogłoszenia za 3 tys. który wkleiłeś tyczył się auta w wersji z silnikiem rzędowym 3.0 R6, więc z manualem czy bez, swojego ulubionego dźwięku V8 się w nim nie doszukasz.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    11
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Szczecin
    Jak to ? było podane 218KM a tyle miała wersja V8 ?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Witam kolege ze Szczecina. Jeździłeś kiedyś e32 w automacie? czy tylko jak większośc ludzi którzy całe życie ręcznie zmieniali biegi mówisz że automat jest gorszy? bo nie rozumiem niechęci do automatycznej skrzyni, poza tym życze powodzenia i szybkiego zakupu, może jak już będziesz w posiadaniu e32 to jakiś mini spot zrobimy
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    11
    BMW
    jeszcze brak
    Skąd
    Szczecin
    Nie jeździłem nigdy żadną E32, a automatem w innym aucie jeździłem, ale to po prostu miłość do redukcji i wachlowania gałką ;) nawet jeśli automatem jeździ się wygodniej, sprawniej ja po prostu wolę skrzynię manualną tak samo jak wolę V8 zamiast R6 tylko dlatego, że V8 brzmi ;) Oczywiście jak coś już kupię to na pewno poszukam kolegów w szczycu ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Jeśli dopisze pogoda w niedziele to zapewne zjawie sie na spocie w kluczewie, także jakbyś był to będziesz mógł pooglądac moja ;)
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •