Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 23

W±tek: ¦wiat³a awaryjne same siê w³±czaj±

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ

    ¦wiat³a awaryjne same siê w³±czaj±

    Hej,

    Czasami mam taki problem, ¿e ¶wiat³a awaryjne potrafi± same siê w³±czyæ i nie da siê ich wy³±czyæ guzikiem... Czasami te¿ jak u¿ywam kierunkowskazów, to po wy³±czeniu nie ga¶nie kontrolka na zegarach np od lewego kierunku, sprawdzam kierunkowskaz na zewn±trz i te¿ ¶wieci siê ca³y czas. Pomaga w³±czenie kierunkowskazu raz jeszcze i wy³±czenie, wtedy ga¶nie.

    Kto¶ mia³ podobny problem i wiej jak go rozwi±zaæ? W szukajce nic konkretnego nie znalaz³em :(

    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    by³o e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Sk±d
    rogi/krosno
    mia³em taki przypadek u siebie ale nie z awaryjnymi,u mnie pomog³o przeczyszczenie przekaznika od kierunków

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    151
    BMW
    E32 740i
    Sk±d
    Cieszyn
    Panowie u mnie pojawi³ siê podobny problem. Dzisiaj po pracy przychodzê na parking i widzê ¿e mi auto miga awaryjnymi. Nie da siê ich wy³±czyæ, próbowa³em pstrykaæ w³±cznikiem i kierunkowskazami i nic. Kontrolki kierunkowskazów te¿ mrugaj±. Poza tym wszystko dzia³a. Od³±cza³em aku na chwilê i te¿ nic to nie pomog³o. Sprawdza³em bezpieczniki i wygl±da na to ¿e wszystkie s± ok. Nie wiem, który przeka¼nik jest od tych ¶wiate³, ¿eby go spróbowaæ przeczy¶ciæ? Jako¶ go nie mogê znale¼æ na tych rozpiskach.
    Kurczê trochê popada³o i ju¿ taki zonk. :(

  4. #4
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    by³o e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Sk±d
    rogi/krosno
    pod mask± w skrzynce z bezpiecznikami jest od tego przeka¿nik,na górnej obudowie powiniene¶ mieæ rozpisane co gdzie i jak google t³umacz i ogieñ bo nie pamietam ju¿ który to by³:( a napewno w³±cznik awaryjnych ci siê nie zacina??

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar kotsylwester
    Do³±czy³
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Sk±d
    Józefów
    Warnblinker - ¶wiat³a awaryjne :)

  6. #6
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ
    Postanowi³em trochê pogooglowaæ i znalaz³em prawdopodobnie winowajcê. W moim przypadku przeka¼nik kierunkowskazów/awaryjnych jest ok, bo próbowa³em podmieniæ na inny. Winnym ca³ej sprawie jest przeka¼nik "Control Crash Module", N17 w tej samej skrzynce gdzie przeka¼nik kierunkowskazów. Podobno pada w nim jaki¶ tranzystor. Przeka¼nik produkowany po 08.93 nie ma tego problemu. Kupi³em: http://allegro.pl/przekaznik-bmw-ala...632534126.html

    Zobaczymy czy podzia³a. Dam znaka ;-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  7. #7
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    151
    BMW
    E32 740i
    Sk±d
    Cieszyn
    Dzisiaj pod³±czy³em akumulator i ju¿ nie mruga, prawdopodobnie przesch³o i zaczê³o dzia³aæ jak nale¿y. Na ¶rodê siê umówi³em do elektryka zobaczymy co wymy¶li.

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ
    Problem jest strasznie nieregularny. Ja ostatnio je¼dzi³em rok i ani razu mi siê nie w³±czy³y awaryjki, pó¼niej znowu siê zaczê³y w³±czaæ. Pó¼niej znowu przesta³y, nie jest to jako¶ super uzale¿nione od pogody bo tak jak mówiê, przez gruby rok je¼dzi³em w ró¿nych warunkach atmosferycznych i nie by³o problemu. Jest te¿ dora¼ny sposób na za³atwienie sprawy, ale wtedy pozbawiasz siê mo¿liwo¶ci w³±czenia awaryjnych. Trzeba odgi±æ jedn± nó¿kê w przeka¼niku awaryjek/kierunków.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #9
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Klikers
    Do³±czy³
    Aug 2011
    Posty
    34
    BMW
    E32 730i R6 1989
    Sk±d
    Chrzanów / Gliwice
    Witam,
    i jak kolego Marcin-e32, pomog³a wymiana tego przeka¼nika Control Crash Module?
    Mam podobny problem z tym, ¿e mi w³±czaj± siê awaryjne po odpaleniu auta i przejechaniu jakis 100-200 metrów to wtedy siê w³±czaj±, a tak¿e zaraz po zgaszeniu samochodu. Wy³±czyæ je mogê dwukrotnie naciskaj±c przycisk awaryjnych.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ
    Witam,

    Na razie dzia³a. Tak jak mówi³em, problem jest ciekawy, bo zmiany wystêpuj± strasznie nieregularnie i nie jestem w stanie potwierdziæ w 100%, ale na razie jest ok. :-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

Podobne w±tki

  1. [elektronika] E38 735 same w³±czaj± siê kierunki
    Przez matimoto w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-02-2012, 13:07
  2. [ elektryka] Problem ¶wiat³a awaryjne i wycieraczki
    Przez orzechopcja w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 11:27
  3. [elektryka] Swiat³a awaryjne same siê za³±czaj±.
    Przez Blaster w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 14:08
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 12:24
  5. jak powinny blokowaæ siê awaryjne?
    Przez center w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-01-2009, 23:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •