Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: z innej beczki mercedes s

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    z innej beczki mercedes s

    znajomy sie uparl i koniecznie chce eske http://moto.allegro.pl/item391706134...zja_full_.html ( przykladowy widok) i teraz mam do zorientowanych kilka pytan jak to sie spisuje czy jest awaryjne a jak jest to jak wyglada cena czesci do tego samochodu

  2. #2
    7ka
    Gość
    ogolnie porazka

    zacznijmy od tego jaki silnik...jesli diesel to tylko 320 bo bron boze 400cdi..ale i tak te obydwa silniki predzej czy pozniej beda mialy klopoty...a skad wiem... wiele razy juz pisalem o moich znajomych..jeden juz wymienil silnik ...teraz poduchy pneumatyczne padly..koszt jest bardzo wysoki..niech twoj kolega sobie da spokoj i kupi BMW e65 lub dobre ostatnie E38 ... mercedes skonczyl sie na modelu W140.. do dzisiaj (juz bez spolki z usa) nie moze sie pozbierac...generalnie dzisiaj rzadzi tylko BMW z niemieckich firm.. a jesli chce on miec nowy ladny model to niech przemysli opcje kupna VW Phaetona... ostatnio mialem okazje ogladac takiego V10 5.0TDI.. wnetrze bajka...E65 moze sie schowac .. ,zewnatrz tez piekne..ale warunek duza felga i lekka gleba..i to auto ma w sobie to cos co ma e38 ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    luksusowy Volkswagen (ten niby Phaeton) to prawie jak Daewoo Chairman :hah:
    Wg mnie VW powinien stworzyć nową markę albo puścić to auto pod którąś z już posiadanych, np. Audi.

    A co do wyboru kolegi - gdybym kupował w tym przedziale cenowym, to raczej w jakiegoś nowszego Lexusa LS albo Infiniti Q45 bym celował. Najnowsza Maxima też ostatnio zwróciła moją uwagę.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    silnik tylko 5 litrow przejechal sie moja 740 i powiedzial ze mniejszego silnika nie chce druga sprawa jest taka ze z niemcowni mozna sciagnac taka ese za nie duze pieniadze 11000 euro oczywiscie plus oplaty

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Wg mnie Phaeton jest kozacki, ale ceny części do niego są powalające i dlatego bym go nie kupił...Kiedyś przyjechał taki do znajomego z popękanymi tarczami ceramicznymi, koszt ok 10tyś... ;( Więc ja brałbym E65 lub A8... ;) Esa mi się podoba, ale jest zbyt usterkowa, a po tym jak widziałem parę sztuk z zardzewiałymi klapami bagażnika, nadkolami itd. mimo że były bezwypadkowe to przeszło mi całkowicie... ;)

  6. #6
    7ka
    Gość
    tak wlasnie myslalem ze VW phaeton ma drogie czesci...tak samo ja Audi A8... :/

    pozostaje (z nowszych) E65 :D

    ze starszych... E23 te szare :D :D w obu przypadkach mialbym banana :D :]

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    vw auto dla ludu i nigdy niezaplace takiej kasy nawet gdybyl byl to 8 cud swiata

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •