Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Prośba o ocenę bmw

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    30
    BMW
    Plany zakupienia BMW 7 E38
    Skąd
    Warszawa

    Prośba o ocenę bmw

    Witam
    Chciałbym poprosić o ocenę tych dwóch aut :
    http://otomoto.pl/bmw-725-nowa-mapa-...C24221562.html
    http://moto.allegro.pl/bmw-7-e38-i2429286006.html
    ocena nie dla mnie na prośbę mojego brata , chociaż mu tłumaczę że za tą cenę nie warto ale uparł się więc co poradzić.
    Może ktoś widział je bądź zna każda ocena mile widziana.
    Mam tez również osobiste pytanie czy w przypadku silników o pojemności 3500 cm3 + lpg , są związane z nim jakieś awarie ? , nie wiem np. przez podtlenek lpg coś nie działa poprawie chociażby klima ( spotkałem się kilka razy z takim problemem aczkolwiek nie w BMW )

    Dziękuję i Pozdrawiam Paweł

    Trochę mi się ciężko połapać w których modelach ( silnikowych jak i czy to przed czy polift ) co powinno się znajdować na wyposażeniu a co nie :D
    Ostatnio edytowane przez Noxwill ; 21-06-2012 o 13:58

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    druga do mnie nie przemawia kompletnie, wg mnie szrot
    pierwsza jako tako, ale też przeszła swoje, widać po fotelach że trochęnalatane ma a klapa bagażnika wskazuje że coś się działo...
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Zamieściłeś auta zupełnie różne.
    Czy jest jakiś konkretny powód chęci zakupu TDS'A??? Jeśli nie nie pchaj się w niego, ciężko znaleźć auto z zdrowym motorem... ponadto słabo radzi sobie z 7 (jak dla mnie zdaje egzamin tylko w 5 ale tam to już dawno ostatni zdrowy TDS dokonał żywota)
    Jeśli ma być ekonomicznie szukaj 2.8 +LPG
    Żadnych "udogodnień" z prawidłowo założoną instalacją mieć nie będziesz ani w R6 ani w V8!
    Lift w 98r. ale auta poliftowe znacznie wyżej stoją cenowo.
    Jak dla mnie żadna z tych nie jest warta oględzin chyba że nie chcesz aby auto cieszyło oko, a jedynie służyło do jazdy...


    ...w drugim linku nie pasuje mi skrzynia, ciekawe czy jest wszystko jak należy.
    Ostatnio edytowane przez tomgtdek69 ; 21-06-2012 o 18:08
    V8 Garage

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    30
    BMW
    Plany zakupienia BMW 7 E38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Zamieściłeś auta zupełnie różne.
    Czy jest jakiś konkretny powód chęci zakupu TDS'A??? Jeśli nie nie pchaj się w niego, ciężko znaleźć auto z zdrowym motorem... ponadto słabo radzi sobie z 7 (jak dla mnie zdaje egzamin tylko w 5 ale tam to już dawno ostatni zdrowy TDS dokonał żywota)
    Jeśli ma być ekonomicznie szukaj 2.8 +LPG
    Żadnych "udogodnień" z prawidłowo założoną instalacją mieć nie będziesz ani w R6 ani w V8!
    Lift w 98r. ale auta poliftowe znacznie wyżej stoją cenowo.
    Jak dla mnie żadna z tych nie jest warta oględzin chyba że nie chcesz aby auto cieszyło oko, a jedynie służyło do jazdy...


    ...w drugim linku nie pasuje mi skrzynia, ciekawe czy jest wszystko jak należy.
    Te auta to nie dla mnie to dla mojego szwagra , głównie chodzi o to żeby było tanio i żeby nie było bite i silnik bez dziwnych oznak umarcia
    Ja osobiście poszukuję wymarzonej 750 najlepiej z roku 2001

    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Żadnych "udogodnień" z prawidłowo założoną instalacją mieć nie będziesz ani w R6 ani w V8!
    Chodzi ci kolego o moc czy o tak zwany pomruk silnika ?
    Ostatnio edytowane przez Noxwill ; 21-06-2012 o 18:33

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    30
    BMW
    Plany zakupienia BMW 7 E38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Żadnych "udogodnień" z prawidłowo założoną instalacją mieć nie będziesz ani w R6 ani w V8!
    Chodzi ci kolego o moc czy o tak zwany pomruk silnika ?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Chodzi mi o spadek mocy/ niedogrzewanie się motoru zimą/ wypalanie gniazd zaworowych / Duży apetyt na paliwo LPG...

    OBA SILNIKI R6 jak i V8 Radzą sobie z instalacja gazową jednak musi być należycie założona.

    Pamiętajmy że przy instalacji gazowej należny przykładać większa uwagę do "zdrowia" motoru wszystko ma działać na "tip top" R6 jest zwyczajnie taniej utrzymać w należytym stanie a w porównaniu do TDS'a to 2,8 + LPG Wypada rewelacyjnie.
    V8 Garage

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Jeśli chodzi o TDSa to trzeba mieć duże szczęście aby był w dobrym stanie.

    Jeśli chodzi o drugą, aż tak źle jak Saillupus pisze chyba nie jest (chciałbym mu przypomnieć że czasami nie trzeba wydać majątku na auto żeby było dobre). Z zewnątrz wystarczy dobrze wypolerować i od razu auto trochę odżyje, z przodu dodać na listwie spryskiwacz i wymienić klosze lamp, z tyłu w zależności kto co lubi końcówki można zostawić albo założyć zderzak bez wyciętych końcówek.
    Poproś o więcej zdjęć, z każdej strony, niech prześle jak wyglądają drzwi w rogach (czy nie ma tam dużej rdzy), komorę silnika, trochę więcej zdjęć wnętrza, a przede wszystkim jak wygląda fotel kierowcy, pasażera, boczki, tylna kanapa, dodatkowo niech zrobi wnętrze bagażnika. Może wtedy będzie można powiedzieć trochę więcej na temat tego auta.

Podobne wątki

  1. Prośba o ocenę 728
    Przez krzysiek7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 16:31
  2. [e65] prośba o wstępną ocenę
    Przez szu730 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 10:08
  3. [E65/66] Prośba o ocenę PILNE
    Przez Spido w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:10
  4. Prośba o ocenę okiem fachowców.
    Przez krzysiek7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 15:43
  5. prośba o ocenę auta
    Przez misiosl w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •