Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 216

Wątek: jaki silnik do F01

  1. #21
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Jest tylko jedno ale- silnik wiekszy a ledwo polowa mocy tej co jest w BMW, cisnienie pracy ukladu wtryskowego smieszne w porownaniu do BMW, i brak wynalazkow typu pseudo-eko-gowna.
    Porownujac do aut po 2005r to co napisal Coboss to wyniki super kosmos :D

    Dokladnie, sam tesknie, za Tadeuszem. Nim zrobilem pol miliona i az wymienilem wtrysk sterujacy bo zaczal przeciekac, bagatel 250zl za uzywany i smigalem dalej, nawet gdybym mial kupic nowy... koszt zerowy w porownaniu do CR
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Ostatnio miałem okazje pojeździć chwile 740i i powiem wam - żadnego wrażenia na mnie to auto nie zrobiło
    Owszem zbiera się, owszem jedzie i owszem prowadzi się jak po sznurku, ale moje e66 robi to tak samo dobrze o ile nie lepiej - 740 ma 326 km a moja 333 km dla mnie zamiana była by krokiem w tył
    Auto wygodne, ale nie miało DD więc przechyły były większe w zakrętach,przyspieszenie słabsze niż u mnie - przynajmniej tak subiektywnie to odczułem,
    Dodatkowo auto ma ikonę żółta silnika na BC ale błędu nie ma więc cholera wie co i jak trzeba by sprawdzać dokładniej ( w ogóle zauważyłem że dużo x6 i F01/2 ma właśnie ta ikonę świecąca na zegarach) chyba jakaś usterka która dosięga większość egzemplarzy
    Reasumując dalej podtrzymuje swoje zdanie ze jak seria F to tylko 750 lub 760
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    znajomy kupił roczna 740xd i bardzo zadowolony a dodam ze On zawsze miał dobre auta i często zmienia więc ma porównanie. Natomiast mówił ze dużo złego słyszał o 740i

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Ostatnio miałem okazje pojeździć chwile 740i i powiem wam - żadnego wrażenia na mnie to auto nie zrobiło
    Owszem zbiera się, owszem jedzie i owszem prowadzi się jak po sznurku, ale moje e66 robi to tak samo dobrze o ile nie lepiej - 740 ma 326 km a moja 333 km dla mnie zamiana była by krokiem w tył
    Auto wygodne, ale nie miało DD więc przechyły były większe w zakrętach,przyspieszenie słabsze niż u mnie - przynajmniej tak subiektywnie to odczułem,
    Dodatkowo auto ma ikonę żółta silnika na BC ale błędu nie ma więc cholera wie co i jak trzeba by sprawdzać dokładniej ( w ogóle zauważyłem że dużo x6 i F01/2 ma właśnie ta ikonę świecąca na zegarach) chyba jakaś usterka która dosięga większość egzemplarzy
    Reasumując dalej podtrzymuje swoje zdanie ze jak seria F to tylko 750 lub 760
    740i to niestety "nic specjalnego". Twoje odczucia są jak najbardziej prawidłowe. Silnik V8 wolnossący z E65 jest lepszą jednostką niż turbo r6.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @ ADASIO a czego Ty się spodziewałeś? Proponuję Ci przejechać się Mercedesemn S500 W221 to w ogóle będziesz miał niesmak do F01. A ikona która tam świeci to to mnie akurat nie dziwi.
    Czemu nikt nie chce uwierzyć ,że teraz wszystko jest zrobione z gów.a i papieru toaletowego, a jeżeli chodzi o klasę premium to BMW jest w tym liderem.
    Adasio ja wiem ,że też jesteś wielkim fanem modelu 7er ale realia naprawdę są inne niż te co zostały w Twojej pamięci.
    Proponuję Ci jak nie Merc to np. Jaguar XF 5.0L 385KM Piękny samochód i zdecydowanie jakościowo lepszy.Wrażenia gwarantowane.
    Sorry za OT ale ja juz tak mam. Pozdrawiam

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Ło Boszeeee XF? Miejsca tyle co w BMW serii3 z gorszą pozycją za kierownicą. Jakościowo lepszy ? To mega nadużycie i to nawet dla wersji Portfolio!!! Wiele minusów, które mógłbym wymienić ale szkoda zaśmiecać tematu. Jeden plus to ładna bryła i na tym koniec:/ To fajne auto ale w porównaniu z Fordem Mondeo czy Oplem Insygnia.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Hehe XF to lekka tandeta przy serii 7, taka prawda.

  8. #28
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @ ADASIO a czego Ty się spodziewałeś? Proponuję Ci przejechać się Mercedesemn S500 W221 to w ogóle będziesz miał niesmak do F01. A ikona która tam świeci to to mnie akurat nie dziwi.
    Czemu nikt nie chce uwierzyć ,że teraz wszystko jest zrobione z gów.a i papieru toaletowego, a jeżeli chodzi o klasę premium to BMW jest w tym liderem.
    Adasio ja wiem ,że też jesteś wielkim fanem modelu 7er ale realia naprawdę są inne niż te co zostały w Twojej pamięci.
    Proponuję Ci jak nie Merc to np. Jaguar XF 5.0L 385KM Piękny samochód i zdecydowanie jakościowo lepszy.Wrażenia gwarantowane.
    Sorry za OT ale ja juz tak mam. Pozdrawiam

    Spodziewałem się tego że 740 będzie miała większe przyspieszenie bo ma turbinę,wiekszego komfortu,lepszego prowadzenia i wodotrysków - w końcu limuzyna klasy najwyższej
    Opisałem moje odczucie z jazdy 740i i osobiście nie kupił bym takiego auta dla siebie bo moje e66 jedzie lepiej - Tyle w temacie


    Co do mercedesa S owszem bardzo mi się podoba z zewnątrz ale wewnątrz dla mnie to mega kredens i nawet do e65 nie ma podejścia o F nie wspomne, jak jedzie nie wiem bo nie miałem okazji jeździć

    Co zaś tyczy się Jaguara to jakoś nie przekonuje mnie ten samochód niczym, tak jak piszą wyżej miejsca mało a i prestiż do 7er żaden jak dla mnie

    i tak jak napisałem jak F01/02 to tylko 750 lub 760 choć ta 740d tez niezłe ponoć się odpycha
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    740d odpycha się ok ale to tylko 3.0 turbo więc w porównaniu do V8 4,4 E65 to zjazd w dół.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    dodam kilka słów od siebie, kupując teraz auto miałem taki dylemat 4.4v8 biturbo czy 3.0 triturbo ze wskazaniem na benzyne, tymi autami zrobiłem ok 2 tys kilometrów, moim zdaniem wrażenia z jazdy dieselem dużo lepsze, zwolennikom benzyny proponuję przejechać się tym dieslem na 3 turbinach bo na prawdę warto, już nie wspomnę o spalaniu bo jest ok 1litr większe od 740xd. Moim zdaniem ten 3.0i biturbo jest bardzo przeciętny, jeździłem 6 z tym motorem i kompletnie mi nie podpasował.

Podobne wątki

  1. [Stag] Kupno E38 JAKI SILNIK ???? Jaki Gaz ??????????
    Przez pest2000 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-10-2011, 14:06
  2. [E38] Kupno E38 JAKI SILNIK ???? Jaki Gaz ??????????
    Przez pest2000 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 19:03
  3. [silnik] Doradzcie, jaki silnik w e65 ?
    Przez maciek266 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2011, 12:10
  4. [ pozostale] Jaki silnik do e38 ??
    Przez Świrus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 07:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •