Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: [inny] Witam wszystkich użytkowników 7 na tym forum

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    26

    [inny] Witam wszystkich użytkowników 7 na tym forum

    Siema siódemkowiczom. Jestem Kuba, pochodzę ze Szczecina, studiuję prawo we Frankfurcie i ujeżdżam na zmianę trójkę E36 320i oraz audi 100 C4 2.8.
    Nie jestem jakims szczególnym fanem 7er, zaklepałem sobie tu miejsce, co by informacje czerpać i ciekawostki wyszukiwać. Póki co użytkuję trójkę, a na siódemkę kiedyś przyjdzie czas w dalekiej przyszłości, bo na pewno wcześniej będzie piątka. Moim ulubionym modelem 7 jest oczywiście E38, którego linię uważam za najlepszą ze wszystkich serii 7.

    Pokażę ino moją trójczynę, mam nadzieję, że nie zbijecie...



    Pozdrawiam
    Kuba

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Witamy i nie zbijemy. Plus masz za to że chociaż nie masz 7ki chciało Ci się przedstawić co dla niektórych jest bardzo ciężkie ;)
    Powodzenia w dalszym użytkowaniu E36 i szukaj E38 bo naprawdę warto ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Hello.
    Najpierw 5 mówisz. Weź się przejedz 7-ka zanim kupisz te 5-ke. Gwarantuje że ci przejdzie chęć na zakup 5-ki. Absolutnie nie mam zamiaru w choć najmniejszym stopniu zarzucać coś 5-ce ale faktem jest że zakup 7-ki to bilet w jedną stronę. Jak raz pojeździsz 7-ką to już nie będziesz chciał innego modelu . Ja się przesiadłem z 3-ki na 7-em i ciężko ostatnio myślałem czy nie skołować sobie przypadkiem jakiejś mocnej Z-ki no i ci powiem że średnio to widzę :D .
    Pozdro

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    26
    Weź się przejedz 7-ka zanim kupisz te 5-ke. Gwarantuje że ci przejdzie chęć na zakup 5-ki.
    Ta, tyle że 7 nie miało nigdy nadwozia o nazwie touring, a o takim czyms myślałem na "tatusiowe" czasy za ok 10 lat.

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Kubenzy
    Weź się przejedz 7-ka zanim kupisz te 5-ke. Gwarantuje że ci przejdzie chęć na zakup 5-ki.
    Ta, tyle że 7 nie miało nigdy nadwozia o nazwie touring, a o takim czyms myślałem na "tatusiowe" czasy za ok 10 lat.
    Ja mam małe dziecko i E38 daje rady z wózkiem pieluchami zakupami itd ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    hehe... Koledzy prawdę Ci mówią - zobacz najpierw E38, porównaj z E39, a bardzo możliwe że zmienisz plany ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    7ka
    Gość
    witam

    my sie znamy z innego forum :)

    zycze ci wypasionej 7er...

  8. #8
    Uuuu, to może lepiej sobie daruj ;) bo potem będzie za późno :D .
    Pamiętaj że masz 500 l bagażnika i mi to wystarcza. Nie masz pojęcia ile rzeczy, można przywieść z Ikei w 7-ce .

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    26
    Ja mam małe dziecko i E38 daje rady z wózkiem pieluchami zakupami itd
    To może rozwine moją myśl :P Chodzi mi głównie o złożenie tylnej kanapy i zabawę w ciężarówkę, 7 nie do tego stworzone.

    hehe... Koledzy prawdę Ci mówią - zobacz najpierw E38, porównaj z E39, a bardzo możliwe że zmienisz plany
    Też jest druga kwestia, że ja lubię boka wstawić, i znowu siódemka w roli drift machine mi sie nie widzi, bo to auto raczej do wygodnego podróżowania autostradą powyżej 160km/h.
    Ogólnie moja wizja BMW to dynamiczne smukłe auta, idealne do zabawy w tańce i harce na łukach.

    Ale co tam teoretyzował będę... na razie bawię się trójkami, odkładam na coupe, a potem sie pomyśli co dalej.

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    siemaneczko :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •