Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem z eml bmw e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    3

    problem z eml bmw e32

    mam kilka pytan mam e32 750 gdy na jade na trybie ekonomicznym i przekraczam 150 odcina mi doplyw paliwa i gasnie zeby ja odpalic ponownie musze chwile odczekac a drugie pytanie dotyczy skrzyni biegow gdy przejade jakies 50 km to lewarek od biegow robi sie goracy

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2

    Re: problem z eml bmw e32

    Cytat Zamieszczone przez robertp
    mam kilka pytan mam e32 750 gdy na jade na trybie ekonomicznym i przekraczam 150 odcina mi doplyw paliwa i gasnie zeby ja odpalic ponownie musze chwile odczekac
    Skąd wiesz że paliwo odcina? Sprawdzałeś pompy paliwa gdy auto zdechło czy co?

    Cytat Zamieszczone przez robertp
    a drugie pytanie dotyczy skrzyni biegow gdy przejade jakies 50 km to lewarek od biegow robi sie goracy
    Przedmuchaj chłodnicę oleju skrzyni (pionowa po lewej stronie wisca) sprężonym powietrzem, ewentualnie wodą (ale nie pod dużym ciśnieniem!).

    Sprawdź osłonę wydechu i wydech, czy Ci przypadkiem nie dmucha na skrzynię lub tunel.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Co do grzania się lewarka - robocza olej w skrzyni też się zagrzewa, więc i lewarek od tego przejmuje ciepło, ale robi się on ciepły, czy gorący że aż parzy?
    Możliwe że trzeba oczyścić chłodnicę skrzyni, ale jeśli robi się tylko ciepły, to nie jest to jeszcze duży problem.
    A co gaśnięcia auta, na dużej prędkości silnik ciągnie więcej paliwa, może pompa paliwa jest już wyeksploatowana i nie ma ciśnienia.
    A tak z drugiej strony, to auto masz zagazowane - może to być w LPG filtr cząstek, albo na przewodzie paliwa - filtr paliwa zanieczyszczony.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    Re: problem z eml bmw e32

    Cytat Zamieszczone przez robertp
    mam kilka pytan mam e32 750 gdy na jade na trybie ekonomicznym i przekraczam 150 odcina mi doplyw paliwa i gasnie zeby ja odpalic ponownie musze chwile odczekac a drugie pytanie dotyczy skrzyni biegow gdy przejade jakies 50 km to lewarek od biegow robi sie goracy
    stawiam na przedmuchy w tunelu ..u mnie też tak było ..lewarek aż parzył i nie było to winą chłodzenia...po prostu spaliny zagrzewały wszystko tunelu,co do reszty hmmm..gdyby bylo cos nie tak z przepustnicą...zaswieciła by ci sie lampka EML na desce..

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •