Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: BMW z angli

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    24
    BMW
    bmw e39 540i
    Skąd
    suwałki

    BMW z angli

    Witam, co panowie i panie myślicie na temat sprowadzenia BMW do polski by ją sprzedać na części lub w całości. Jeśli chodzi o części to wiem że się opłaca bo sam se nawet to przeliczałem, a usunięcie auta z ewidencji to jest wysłanie jednego listu tak więc z tym problemu nie ma. Wracam w wakacje z angli na dłuższy okres tak więc lepiej mi jest wrócić samochodem którym chcę tu pojeździć ok 2miesięcy i sprzedać. Mi w grę wchodzą takie: E38 4,4 i 3,5 oraz E39 4,4 i 3,5 Co wy o tym myślicie??? Czekam na wasze opinie i pozdrawiam:)

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Żeby zarobić na sprzedaży auta w całości na części trzeba tanio kupić. Tanio kupić = nie wiadomo czy dojedziesz do PL. Więcej zarobić mógłbyś rozbierają ją samemu, ale to z kolei wiąże się z dłuższym czasem sprzedawania tych gratów.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Wracaj przez Holandię i przywieź narkotyki. Więcej zarobisz i będzie to mniej szkodliwy społecznie czyn. Trawę którą przywieziesz spali młodzież, która będzie po niej wesoła, a potem przez dziury wyjarane w mózgu stanie się tanią siłą roboczą. Przywożąc śmiecia z UK, który będzie kupiony za cenę "okazyjną", przywieziesz "coś" co nie ma szans na przejście MOT w UK. U nas "przełożą" go specjaliści ze stodoły w wiosce, gdzie główną rozrywką jest pędzenie bimbru i kazirodztwo. Taką przełożoną "igłę" kupi jakiś bogu ducha winen człowiek. Albo się tym autem zabije wioząc np nieletnią kochankę, albo poprzez problemy z autem wpadnie w deperesje, alkoholizm i patologia gotowa. Ewentualnie przy pomocy młotów, siekier i pił "twoja-moja" auto zostanie rozebrane na części, które trafią na rynek... Oczywiście każda część zostanie pokryta warstwą plaku zeby błyszczała się jak szpilki Dody i sprzedana na Allegro, często za cenę większą niż identyczna nowa część.

    To jest moje zdanie na temat: "Auta z UK"

    Zrobisz jak zechcesz.


    Pozdrawiam


    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez Koko_tuned Zobacz posta
    Wracaj przez Holandię i przywieź narkotyki. Więcej zarobisz i będzie to mniej szkodliwy społecznie czyn. Trawę którą przywieziesz spali młodzież, która będzie po niej wesoła, a potem przez dziury wyjarane w mózgu stanie się tanią siłą roboczą. Przywożąc śmiecia z UK, który będzie kupiony za cenę "okazyjną", przywieziesz "coś" co nie ma szans na przejście MOT w UK. U nas "przełożą" go specjaliści ze stodoły w wiosce, gdzie główną rozrywką jest pędzenie bimbru i kazirodztwo. Taką przełożoną "igłę" kupi jakiś bogu ducha winen człowiek. Albo się tym autem zabije wioząc np nieletnią kochankę, albo poprzez problemy z autem wpadnie w deperesje, alkoholizm i patologia gotowa. Ewentualnie przy pomocy młotów, siekier i pił "twoja-moja" auto zostanie rozebrane na części, które trafią na rynek... Oczywiście każda część zostanie pokryta warstwą plaku zeby błyszczała się jak szpilki Dody i sprzedana na Allegro, często za cenę większą niż identyczna nowa część.

    To jest moje zdanie na temat: "Auta z UK"

    Zrobisz jak zechcesz.


    Pozdrawiam


    Kuba
    Patrząc na to co napisałeś to chyba wiesz coś o trawce z Holandii ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    O trawce nie wiem nic, bo jestem zagorzałym przeciwnikiem tego typu wynalazków. Ale bardzo dużo wiem o autach z UK, którym jestem przeciwny tak samo jak trawie.

    Pozdrawiam

    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Fakt faktem angole to większość trupy ale już niejeden forumowicz wyrwał coś fajnego z angola w dobrej cenie więc jak chcą takie coś zwozić to ok. Tez jestem przeciwnikiem przekładek , na szczęście idzie to łatwo sprawdzić.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    ...więc jak chcą takie coś zwozić to ok.
    I staniemy się motoryzacyjnym "wysypiskiem" europy z częściami "regenerowanymi młotem" i drogami pełnymi młodzieńców zadupcających "igłami" przywiezionymi na 2-3 miesiące ze UK, którzy żeby wyprzedzić auto muszą zając cały lewy pas 5km wcześniej, żeby zobaczyć coś przed sobą.

    Pozdrawiam

    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Wątpię żeby jakieś rarytasiki z wyposażenia bądź części blacharskie miały na to jakiś wpływ a o to mi chodziło. Co do ''wysypiska europy'' to mamy to już od lat czy to auta z Anglii, Francji czy nawet z Niemiec -widzę jak śmigam po Niemczech co tam na lawetach siedzi ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Wątpię żeby jakieś rarytasiki z wyposażenia bądź części blacharskie miały na to jakiś wpływ a o to mi chodziło.
    Pamiętaj, że np duża nawigacja do BMW (z ekranem po innej stronie niż europejska), czy błotnik "w kolorze" przejeżdzają do nas na kołach i latają po polskich drogach "2-3 miesiące" zamin zostaną sprzedane. Latają z kierownicą nie po naszej stronie i często bez ważnego OC.

    Pozdrawiam

    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    To już całkiem inna sprawa i głupota ludzka. Wszystko ma sens jeśli jest robione z głową.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Przedsiębiorczy Polak w Angli :-)
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 15:52
  2. [video] Nikoś i jego BMW 328 E36 potem BMW E39 540
    Przez Gasper w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •