Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: BMW z angli

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Dokładnie. Od handlu częściami do "retrofitów" są różne firmy, tak samo od handlu częściami używanymi. "Prywatny import" bardzo ale to bardzo psuje rynek i bardzo obniża bezpieczeństwo na naszych drogach.


    Pozdrawiam

    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Cytat Zamieszczone przez Koko_tuned Zobacz posta
    I staniemy się motoryzacyjnym "wysypiskiem" europy z częściami "regenerowanymi młotem" i drogami pełnymi młodzieńców zadupcających "igłami" przywiezionymi na 2-3 miesiące ze UK, którzy żeby wyprzedzić auto muszą zając cały lewy pas 5km wcześniej, żeby zobaczyć coś przed sobą.

    Pozdrawiam

    Kuba
    Nie zdajesz sobie sprawy z tego że właśnie miedzy innymi rynek aut używanych napędza i utrzymuje naszą Polskę.Jest wiele śmieci z zachodu ale duuużo też jeździ różnych reliktów Europy wschodniej i środkowej po naszych drogach.Wracając do aut,gdyby nie te z zachodu to byśmy jeździli: Fiat125 Fiat126 Polonez,jakieś Lady Zastawy i wogóle,nie wydaje mi się żeby były lepsze od np Passata z dobrze wstawioną ćwiartką,a ile ludzi ma pracę ? Używane części,blacharze,lakiernicy,nie ma co narzekać,jest jak jest i nie jest źle.Jak chce sobie przywieźć auto na części o niech przywiezie,może zarobi a od dbania o porządek są inni
    pozdrawiam.
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    [QUOTE=artur677;310620]Nie zdajesz sobie sprawy z tego że właśnie miedzy innymi rynek aut używanych napędza i utrzymuje naszą Polskę./QUOTE]

    Twierdzisz, że Polską gospodarkę napędza wtórny rynek motoryzacyjny (często poukrywany w szarej strefie?) Błagam, piszmy jak poważni ludzie, a nie z perspektywy "małego Jasia - blachara amatora". Ten rynek tylko sztucznie zawyża ceny.

    Pozdrawiam

    Kuba
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    24
    BMW
    bmw e39 540i
    Skąd
    suwałki
    Hmmm patrząc na to wnioskuje jedno, że KOKO TUNED to lepiej powinien bajki dzieciom pisać a nie tu głupoty na forum, zapodałem temat samochodu z angli a ten tu o trawce nawija a ani o samochodach z angli ani o trawce z holandi pojecia nie ma :D Popierwsze jeszcze mam równo pod sufitem i nie wezmę takiej padaczki by do polski nie dojachało a widać że musiałeś miec przykrą przygodę z samochodem z za granicy skoro tak tu lamentujesz i ubolewasz, kupiłeś trupa i teraz tą miarą oceniasz inne:) Ja w angli jestem 6lat i miałem tu 4 samochody, na żadnego złego słowa nie powiem! W przeciwieństwie do polski tutaj większość ma udokumentowany przebieg i nie było żałowane na serwis bo koleś nie kupował takiego samochodu gdzie ubezpieczenie jest astronomiczne by się szczypać na części eksploatacyjne. Jak nie sprzedam jej za taką kwotę jaką będę chciał to sam ją rozbiorę i sprzedam na części, mi tam sie nie pali, a że mam gdzie to zrobić i gdzie trzymac części to w czym problem? Teraz ciekawostka, jeśli są cześci używane to skąd to jest?? albo kradzione z polski albo włąśnie przywiezione z UK bo u nas tak poprostu nie można samochodu rozebrać, tak więc jak wolisz kupować se kradzione części to ok:) Ja Ci swoich proponować nie będę:) ja to auto biorę tak se tylko żeby mieć czym do polscki wrócić i tu polatać z 2miesiące a jak zarobię na nim 1000zł to będę zadowolony:) bo nie jest to brane z myślą o tym by sie z tego utrzymywać itp. A co do aut z UK, to za kwotę ok 20tys zł cacuszko z udokumentowanym serwisem bmw i z bardzo małym przebiegiem, a nas poprostu tego nie znajdziesz a jak trafisz to ze świeczką. Ja se wezmę auto za ok 7tys zł w przeliczeniu i napewno ono będzie o niebo lepsze technicznie od Twojego i nie udzielaj się więcej w temacie w którym nie masz nic sensownego do napisania bo w d... byłeś i g... widziałeś. Dobija mnie fakt że jakiś poddenerwowany gość psuje cały temat i konwersację;/ boli cie to to siedz cicho i już a nerwy wyładuj na swoim złomie który kupiłes Z ZA GRANICY:) Pozdrawiam wszystkich SPOKOJNYCH fanów bmw:)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Poprostu wyraziłem swoje zdanie na temat "importu" aut z UK :)
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Można by przypuszczać że KOKO TUNED jeżdzi na co dzień nowym Daewoo czy innym Chevroletem Sparkiem,oczywiście nowym salonówka i wszystko co z zachodu to złomy,a ci co mają pieniądze to szara strefa albo się na narkotykach dorobili (w telewizji mówili) :D:D:D:D:D:D:D
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Nie nowym, nie Daewoo, ale za to w pełni street legal. :)
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    24
    BMW
    bmw e39 540i
    Skąd
    suwałki
    A teraz tak dla jasności, napewno mniej groźne dla uczestników ruchu drogowego są używane oryginalne części niż te made in taiwan na których ty ganiasz "bo tak taniej" Po za tym jeśli ktoś wkłada np używane tarcze hamulcowe czy made in taiwan to świadczy tylko o jego inteligencji i jeśli nie kupi odemnie to kupi se gdzie indziej skoro się uparł. Logiczne, czyż nie? Po drugie ja nawet przez moment nie zakładałem tego że ten samochód będzie przerobiony bo raz że sam tego nie uznaje a dwa jak by ktoś go odemnie kupił z myślą zarobku na nim to przy przekładce w najlepszym wypadku wyszedł by na zero, bo banalnie proste jest rozpoznanie przekładaka i płacąc mi za ten samochód 9tys zł + przekładka ok 6tys tak więc zero w nim interesu. A E38 na części to koszt ok 20-25 tys bo se to liczyłem:)

    a Teraz prześlę kilka linków żebyś nie martwił się że ściągnę ostatnią padlinę, myślę że te samochody są w o wiele lepszym stanie niż Twój matiz czy tam seicento.
    http://www.autotrader.co.uk/classifi.../200?logcode=p

    http://www.autotrader.co.uk/classifi.../200?logcode=p

    http://www.autotrader.co.uk/classifi.../200?logcode=p
    64k miles with full service history yes 64,000 miles drives surperb,full grey leather nappa interior this really is a great car taxed and motd,both keys all tools and torch present any inspection welcome . £1,350

    http://www.autotrader.co.uk/classifi.../200?logcode=p

    Tu jest wcale okazja zapewne przez ten zarysowany zderzak... ale za to jaki niski przebieg :O i rzecz jasna udokumentowany a tu jest bardzo dobra baza i sposób weryfikacji autentyczności przebiegu, ale pan koko zaraz znowu nie zrozumie i będzie piana toczył;) I co byś nie wolał któregoś z tych samochodów niż swojej padaczki??? a może ty kupisz odemni ena części to wkońcu swój naprawisz :D:D złoma z za granicy częściami z za granicy:) pasuje nawet:)
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 07-06-2012 o 10:33

  9. #19
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @Bawarczyk


    forum 7er.pl to na pewno nie prawidlowe miejsce dla porad i ocen w sprawie sciagania samochodow z UK w celu sprzedazy na czesci.

    Gdybys szukal auta do wlasnego uzytku sprawa wygladala by inaczej.

    Juz teraz chcialbym zaznaczyc ze na 7er.pl panuje zakaz sprzedazy komercyjnej czesci lub samochodow bez konsultacji z administracja.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    24
    BMW
    bmw e39 540i
    Skąd
    suwałki
    a koko pewnie miał do czynienia tylko z takimi anglikami stąd taki bulwers hehehe :D :D :D


    http://otomoto.pl/bmw-535-anglik-tun...C24534470.html

    ale ja tu absolutnie nie mam zamiaru sprzedawać tego samochodu cz nawet koła od niego;) mieszkam blisko litwy to prawdopodobnie tam pójdzie;) chciałem tylko się poradzić was jakie są najbardziej chodliwe i od jakich części:) to tyle:)

    a zamiast bulwersu to liczyłem na normalną nawijkę w temacie, przecież ew. jak ktoś kiedyś by chciał to ja mógł bym mu taki samochód przygonić, bo raz że nie lubię samolotów;/ dwa lubię podróżować takimi autkami;) a 3 że mogę wziąć jakieś delikatne rzeczy których nie przewiozę samolotem a w cenie silnika i skrzyni ktoś dostał by całe auto, to chyba nie jest źle;) a dobrze jest mieć w zapasie takiego dawcę;)
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 07-06-2012 o 10:36

Podobne wątki

  1. Przedsiębiorczy Polak w Angli :-)
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 15:52
  2. [video] Nikoś i jego BMW 328 E36 potem BMW E39 540
    Przez Gasper w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •