Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Montaż navi w e38

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    26

    Powitac

    witam

    jesli chcesz nawi w wersji ubogiej to pozostaje ci rozwiazanie budzetowe czyli zmieniarka cd monitor 4;3 i czytnik najlepiej mk3 do tego musiasz wymienic srodkowa ramke centralna jesli uda ci sie zdobyc okablowanie to exstra chociasz kostki blachy w serwisie chyba ze uda sie kupic

    opcja wypas monitor 16;9 do tego ramka centralna do tego mk4 dvd do tego tv tuner do tego dsp zmieniarka na mp3 kamerka cofania telefon z wyjmowana sluchawka wgrany soft do 3d polskie menu i poje wymiana wszystkich glosnikow plus dodatkowa tylna polka z woferami do dsp zew odtwarzacz dvd z czytnikiem usb czytajacy divix koszta hmmm spore czas montarzu okolo tygodnia

    czy warto zmieniac radio na navi oczywiscie wygloda bardziej bogato i luxusowo
    LOS BANDITOS BMW TEAM

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    15
    Czy przy zmianie zwykłego radia na monitorek bede tez musiał ciągnąć te wszystkie kabelki?? głownie chodzi mi o to zeby wyświetlały mi sie na monitorze dane auta spalanie itp..a także chcaiłbym słuchac radia jak i płyt z zmieniarki cd...jak co to prosiłbym jak opisik jak to zrobić ;) pozdrawiam

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czytamy ze zrozumieniem wszystko opisane wyżej ---> post EVANA ......

    Każda ingerencja w zmiane radio ---------> TV powoduje spowoduje zmiane wiązki etc .....

    Po ludzku ... jak masz w pustym pokoju radio gra ..... Jak postawisz w tym samym miejscu telewizor raczej programów satelitarnych nie będzie odbierał sam z siebie .... ;D ;D

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    nie będzie ??????????????????

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Chciałbym zamontować u siebie navi, w tej chwili mam zwykłe radio. Chciałbym sie dowiedzieć czy montując navi 4:3 musze ingerować w instalację tzn. wiem ze trzeba pociagnać cala wiązke ale czy trzeba cos lutować łączyć z instalacją pod kokpitem itp. I jeszcze jedno czy jak wymontuję z innej e38 cały zestaw następnie zamontuje u siebie powiedzmy że wszytsko bedzie śmiogało to czy pod ta sama wiązkę moge potem dokupić monitor 16:9 i bedzie działać ? czy może muszę mieć wiązke od e38 która miała monitor 16:9 ?

  6. #16
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Rafi było o tym na forum sześćmilionówosiemsetysiecy razy .poszukaj .

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    Masz racje dużo było na temat montażu navi. Ale albo ja źle szukam albo nikt nie pisał o koniecznośći ingerowania w elektyke no i nie znalazłem informacji o całej wiązce czy jest taka sama.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    730
    Skąd
    Gniezno
    Ostatnio edytowane przez czaras ; 16-10-2013 o 20:26

  9. #19
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Panowie, gdyby nie miał navi czy ekranu itp. to nie pakowałbym się w dokładanie oryginalnych rzeczy jak czytnik i ekran tylko poszedł w kierunku zamiennika. Coś na wzór dynavin itp. Konkretny kombajn.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez ratovnik Zobacz posta
    Panowie, gdyby nie miał navi czy ekranu itp. to nie pakowałbym się w dokładanie oryginalnych rzeczy jak czytnik i ekran tylko poszedł w kierunku zamiennika. Coś na wzór dynavin itp. Konkretny kombajn.
    Dokładnie tak. A jak myślicie że zrobicie dużo taniej pakując ori zestaw to się mylicie...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •