Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Witam i żalę się na wstępie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    9
    BMW
    E34 535i
    Skąd
    wrocław

    Witam i żalę się na wstępie

    Witam wszystkich użytkowników.Na wstępie zaznaczam że nie posiadam Bmw serii 7,nazywam się Maciek i mieszkam pod Wrocławiem.

    Jestem czytelnikiem waszego forum już od dłuższego czasu,odkąd zacząłem interesować się zakupem e32.Od dłuższego czasu przeglądam serwisy z ogłoszeniami w poszukiwaniu auta dla siebie,i teraz,gdy pieniądze nie są już problemem,sprzedałem poczciwą trójkę,nie mogę znaleźć egzemplarza dla siebie.Oglądałem już kilka w cenie <5000 i były to zajechane gruzy.Po podłączeniu komputera do auta właściciele zielenieli i robili się czerwoni,komputery sypały błędami silnika,czujniki grubości lakieru wahały się od 70 do 700,gazy kichały,amortyzatory wyciekały,tłumiki wypalały się,krowy przestawały się doić a kury nieść jajka.Zwiększyłem pułap cenowy.Nic to nie dało

    Jadę 300 kilometrów po to żeby obejrzeć auto które ledwo dycha na benzynie,ma zagubioną kartę pojazdu,a jego właściciel daje mi dowód rejestracyjny na pana a,umowę miedzy panami a-b b-c c-d d-e e-f f-g g-h h-i i-j etc.
    Ja stoję przed panem U,więc kupując od niego auto zostałbym panem W. co jest jak się domyślacie skrótem od wyru----


    Następne auto-mam do gościa ledwo 40 km,więc dzwonię i mówię ze mogę być za pół godziny.On jednak odmawia mi mówiąc że po 19.00 ma już umówionego klienta.Grzecznie dziękuje i proszę o kontakt jak klient już się zjawi i zadecyduje.Naturalnie muszę dzwonić sam,na drugi dzień i facet informuje że sprzedał.Ok.
    Umówiłem się w niedziele wieczorem z facetem na oglądanie auta w poniedziałek jak tylko skończy pracę,po 17 bo wcześniej nie da rady.Ok,auto wystawione za 7 tysięcy,wszystko czego mi trzeba na wyposażeniu.Powiedziałem mu że zadzwonię jak będę wyjeżdżać.Dzwonię i co?Gość mi mówi że już sprzedał.A ja cały dzień siedzę jak idiota i szykuję się do wyjazdu po auto.Skandal.


    Najczęściej sprzedający to bardzo kłamliwi i niesłowni młodzi gniewni.Najczęsciej auta te stoją na wioskach,w stodołach,nieprzerejestrowane na właścicieli,naprawiane u kowala i tankowane raz w miesiącu po wypłacie,po czym bezmyślnie katowane pod remizami.
    Najczęściej olej jest wymieniany jak trzeba go skrobać z miski,filtr paliwa i oleju gdy są już niedrożne,paski,gdy strzelą,a tłumiki,gdy odpadną
    Zawsze byłem pewien że jest do domeną trójek,że ze względu na koszty specyficzna grupa ludzi stroni od Bmw serii 7.
    Słyszałem też opinie że łatwiej jest kupić siódemkę ze względu na to że ciężko ją sprzedać.


    Powoli zaczyna mi przechodzić e32.Podoba mi się to auto cholernie,stać mnie na utrzymanie,ale jak mam mieć takie przeboje przy kupnie to sobie daruję,bo auto jest mi potrzebne,aktualnie mam tylko motocykl do poruszania się,a to jak wiadomo nie jest najpraktyczniejszy sposób przemieszczania się.




    Jedyna nadzieja w was,użytkownikach.


    Wiadomo jak jest,ktoś zna kogoś,znajomy ma znajomego itp itd.
    Allegro.pl Tablica.pl Gumtree.pl Otomoto.pl znam na pamięć.

    Budżet na samo auto do 7 tys,nie oczekuję igły,
    blacharsko i lakierniczo musi być na 5- wiadomo liczę sie z dołami drzwi itp co w standardzie dla e32,ale ogólnie bez dziur.Lakier też bez głębszych rys i wgnieceń
    technicznie musi być na 5
    czyli robię pakiet startowy-paski filtry oleje płyny swiece przewody klocki ew tarcze rozrząd
    i auto smiga


    rok-bez różnicy
    silnik 3.5 benzyna fajnie jak z gazem,ale to nie warunek
    ewentualnie zdrowe m30b30
    manual,nie chcę automatu
    środek skóra,fotele elektryczne
    fajnie jakby była klima,nie musi działać
    dobra felga też mile widziana.
    auto najlepiej w okolicach wrocławia
    do 200 km,po elegancki egzemplarz moge podjechać więcej.




    Jeśli przez najbliższe 3 tygodnie nie znajdę nic sensownego,będę musiał kupić cokolwiek do jazdy w dobrym stanie,typu opel astra II.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Takie rzeczy tylko w erze :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    750 Cię nie interesuje? Do mnie masz 80km :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    9
    BMW
    E34 535i
    Skąd
    wrocław
    12 cylindrów to trochę dużo,ale możesz rzucić jakieś zdjęcia i info

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Nowiq
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    252
    BMW
    e32
    Skąd
    Hajnówka
    Teraz ciężko sprzedać samochód i ciężko kupić. Ja za swoją zapłaciłem jak za starego golfa, włożyłem 1000zł i zostały jakieś kosmetyczne prace. Typu naprawić spryski lamp, zmienić tapicerke na skóre :) Swoją e32 znalazłem niechcący w pół godziny. Chciałem kupić jakieś tanie bmw byle by mieć czym jeździć, bo wcześniej toyote sprzedałem. W życiu już nie kupie japończyka ;P W sobote jeździłem do warszawy po e34 (250km) i wróciłem na pusto. W niedziele zajechałem do szkoły do Białegostoku i kolega w lokalnych ogłoszeniach znalazł e32 za 2350zł. Nie mogliśmy uwierzyć, że za taką kasę w takim ładnym stanie się sprzedaje. Trzeba na spokojnie szukać bez emocji. Na siłę nic dobrego się nie kupi.

  6. #6
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Witam na forum, jak już pisano wcześniej nic na siłę, jak coś znajdziesz to wrzucaj do działu Allegro a w miarę możliwości uzyskasz pomoc od forumowiczów :)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    siemka :) . a Patrzyłeś na Mobile.de ? widziałem tam kilka fajnych sztuk i myslę ,że to by była lepsza inwestycja niż kupno krajowej - zajechanej . Sam kupiłem 7er na szybko , z emocjami i mam na dzień dziejszy do wymiany silnik ;P

  8. #8
    Deutschland, Deutschland uber alles ;D ja narobiłam 1300 km w jedna stronę po e32 i nigdy tego nie żałwoalam. Tylko niemcy !
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Tak jak ci doradzono:

    [...]

    Gdyby nie niemce, nikt z nas by nie jeździł w beemce :D
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Drsta30
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32
    Skąd
    Kwidzyn
    Bez dogryzania ale za 7 klocków to nawet e30 w dobrym stanie nie kupisz takie moje zdanie.Za tą kwotą znalezienie dobrego e32 graniczy z cudem.Jak ktoś dbał o auto czyt.wymieniał części typu 2mas,amory,sprzęgło to uwierz że za 7tys. Ci nie sprzeda bo musiał chyba być wariatem.Wniosek dasz 7 i sam te rzeczy będziesz musiał zrobić.Zobacz która 7er ma sprawny dwumas który nie był jeszcze wymieniany.To proste dozbieraj więcej kasy jak chcesz zdrowe 7er.A w niemcowni za tą kase tez nic dobrego nie kupisz oni też potrafią liczyć.Pzdr i powodzenia w poszukiwaniach.

Podobne wątki

  1. Witam , Koleżanki i Koledzy chciałem się przedstawić..
    Przez muKo w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 11:07
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 03:37
  3. Witam :) rodzina bmw powiększyła się o e36 ...dla żony :)))
    Przez Jakub w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-10-2009, 20:00
  4. [e32] Witam i przedstawiam się :)
    Przez thewildone86 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 11-11-2008, 17:38
  5. [ pozostale] Witam, chciałem się przywitać i prosić o opinie
    Przez rumcajsssss w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2007, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •