Witam wszystkich użytkowników.Na wstępie zaznaczam że nie posiadam Bmw serii 7,nazywam się Maciek i mieszkam pod Wrocławiem.

Jestem czytelnikiem waszego forum już od dłuższego czasu,odkąd zacząłem interesować się zakupem e32.Od dłuższego czasu przeglądam serwisy z ogłoszeniami w poszukiwaniu auta dla siebie,i teraz,gdy pieniądze nie są już problemem,sprzedałem poczciwą trójkę,nie mogę znaleźć egzemplarza dla siebie.Oglądałem już kilka w cenie <5000 i były to zajechane gruzy.Po podłączeniu komputera do auta właściciele zielenieli i robili się czerwoni,komputery sypały błędami silnika,czujniki grubości lakieru wahały się od 70 do 700,gazy kichały,amortyzatory wyciekały,tłumiki wypalały się,krowy przestawały się doić a kury nieść jajka.Zwiększyłem pułap cenowy.Nic to nie dało

Jadę 300 kilometrów po to żeby obejrzeć auto które ledwo dycha na benzynie,ma zagubioną kartę pojazdu,a jego właściciel daje mi dowód rejestracyjny na pana a,umowę miedzy panami a-b b-c c-d d-e e-f f-g g-h h-i i-j etc.
Ja stoję przed panem U,więc kupując od niego auto zostałbym panem W. co jest jak się domyślacie skrótem od wyru----


Następne auto-mam do gościa ledwo 40 km,więc dzwonię i mówię ze mogę być za pół godziny.On jednak odmawia mi mówiąc że po 19.00 ma już umówionego klienta.Grzecznie dziękuje i proszę o kontakt jak klient już się zjawi i zadecyduje.Naturalnie muszę dzwonić sam,na drugi dzień i facet informuje że sprzedał.Ok.
Umówiłem się w niedziele wieczorem z facetem na oglądanie auta w poniedziałek jak tylko skończy pracę,po 17 bo wcześniej nie da rady.Ok,auto wystawione za 7 tysięcy,wszystko czego mi trzeba na wyposażeniu.Powiedziałem mu że zadzwonię jak będę wyjeżdżać.Dzwonię i co?Gość mi mówi że już sprzedał.A ja cały dzień siedzę jak idiota i szykuję się do wyjazdu po auto.Skandal.


Najczęściej sprzedający to bardzo kłamliwi i niesłowni młodzi gniewni.Najczęsciej auta te stoją na wioskach,w stodołach,nieprzerejestrowane na właścicieli,naprawiane u kowala i tankowane raz w miesiącu po wypłacie,po czym bezmyślnie katowane pod remizami.
Najczęściej olej jest wymieniany jak trzeba go skrobać z miski,filtr paliwa i oleju gdy są już niedrożne,paski,gdy strzelą,a tłumiki,gdy odpadną
Zawsze byłem pewien że jest do domeną trójek,że ze względu na koszty specyficzna grupa ludzi stroni od Bmw serii 7.
Słyszałem też opinie że łatwiej jest kupić siódemkę ze względu na to że ciężko ją sprzedać.


Powoli zaczyna mi przechodzić e32.Podoba mi się to auto cholernie,stać mnie na utrzymanie,ale jak mam mieć takie przeboje przy kupnie to sobie daruję,bo auto jest mi potrzebne,aktualnie mam tylko motocykl do poruszania się,a to jak wiadomo nie jest najpraktyczniejszy sposób przemieszczania się.




Jedyna nadzieja w was,użytkownikach.


Wiadomo jak jest,ktoś zna kogoś,znajomy ma znajomego itp itd.
Allegro.pl Tablica.pl Gumtree.pl Otomoto.pl znam na pamięć.

Budżet na samo auto do 7 tys,nie oczekuję igły,
blacharsko i lakierniczo musi być na 5- wiadomo liczę sie z dołami drzwi itp co w standardzie dla e32,ale ogólnie bez dziur.Lakier też bez głębszych rys i wgnieceń
technicznie musi być na 5
czyli robię pakiet startowy-paski filtry oleje płyny swiece przewody klocki ew tarcze rozrząd
i auto smiga


rok-bez różnicy
silnik 3.5 benzyna fajnie jak z gazem,ale to nie warunek
ewentualnie zdrowe m30b30
manual,nie chcę automatu
środek skóra,fotele elektryczne
fajnie jakby była klima,nie musi działać
dobra felga też mile widziana.
auto najlepiej w okolicach wrocławia
do 200 km,po elegancki egzemplarz moge podjechać więcej.




Jeśli przez najbliższe 3 tygodnie nie znajdę nic sensownego,będę musiał kupić cokolwiek do jazdy w dobrym stanie,typu opel astra II.